Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do SapporoOrientacyjna cena za lot w dwie strony

Treść główna

Lotnisko New Chitose w Sapporo

(kod IATA: CTS; kod ICAO: RJCC)

Międzynarodowe lotnisko położone 45 km na południe od centrum Sapporo i 6 km na południe od centrum Chitose, na wyspie Hokkaido, w Japonii. Rocznie obsługuje ponad 18 milionów pasażerów, głównie w ruchu krajowym.

 

Lotnisko posiada jeden wielokondygnacyjny terminal pasażerski. Mapa terminala znajduje się na stronie: mapa. Do dyspozycji pasażerów pozostają wypożyczalnie samochodów, restauracje, sklepy, bary, kawiarnie, banki, bankomaty, poczta, kantor wymiany walut. Istnieje możliwość skorzystania z pomieszczeń konferencyjnych, Internetu, specjalnych poczekalni, przychodni lekarskiej, usług fotografa, dentysty, fryzjera, kosmetyczki czy salonu piękności. Dostępne są także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i dla matek z dziećmi (w tym plac zabaw dla dzieci), a także pomieszczenia dla palących.

Użyteczne informacje
Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: +81 123-23-0111

Punkty informacji lotniskowej znajdują się na parterze i na pierwszym piętrze terminala.

Lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodu. Stanowiska wypożyczalni znajdują się na poziomie 1 terminala. Pełna lista wypożyczalni wraz z danymi kontaktowymi znajduje się na stronie internetowej lotniska.

Przed lotniskiem znajdują się dwa obszerne parkingi: Parking A na 1488 samochodów i Parking B na 1481 samochodów. Więcej informacji i cennik dostępne są na stronie: parking.

Komunikacja
Lotnisko położone jest około 45 km na południe od centrum Sapporo i 6 km na południe od centrum Chitose, na wyspie Hokkaido, w Japonii. Dojazd samochodem do centrum Sapporo zabiera około 60 minut.

TAKSÓWKI
Postój taksówek znajduje się przed terminalem. Przejazd do centrum miasta trwa około godziny w zależności od natężenia ruchu. Taksówki można zamówić w punkcie taxi na lotnisku.

TRANSPORT AUTOBUSOWY
Lotnisko jest obsługiwane przez kilka firm autobusowych. Istnieją regularne połączenia do Sapporo, Tomakomai, Muroran, Urakawa i Hobetsu. Więcej informacji na stronie: autobusy.

TRANSPORT KOLEJOWY
Firma JR Hokkaido obsługuje połączenia kolejowe pomiędzy stacją kolejową Sapporo i lotniskiem. Stacja New Chitose Airport Station znajduje się w podziemiach terminala. Podróż najszybszy pociągiem co centrum Sapporo trwa około 36-38 minut.

Oficjalna strona internetowa lotniska
www.new-chitose-airport.jp/en/

Adres
New Chitose Airport
Bibi, Chitose 066-0012,
Hokkaido,
Japan

Główni przewoźnicy
Lotnisko obsługuje między innymi następujące linie lotnicze: All Nippon Airways, Japan Airlines, Air China, Cathay Pacific, China Airlines, Eva Air, Korean Air.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa