Ten grudniowy czas, jak co roku wypełnia po brzegi serca każdego. Już powoli czuć klimat zbliżających się świąt. Ale przed nami jeszcze jedna, wyczekiwana przez najmłodszych, okazja. Przecież Mikołaj patrzy. Przewertowaliśmy dla Ciebie stosy stron i wybraliśmy kilka ciekawych opcji na prezentowe HITY!

Poprzedni

1. Prezenty dla dzieci do 50 zł

Nie ma to jak dobra książka czy gra w podróży. To świetnie się sprawdza nie tylko w przypadku dorosłych, ale także dzieci. Sprawdź o ile ciekawsza i zabawniejsza będzie podróż z dobrą lekturą, rymowankami, zagadkami lub grami. Znajdziesz tu też inne gadżety w dobrej cenie, które na pewno sprawią radość maluchom.

KSIĄŻKI – świetny prezent dla dziecka

Mądre bajki

Mądre bajki to zbiór opowiadań i najpiękniejszych bajek, które przekazują naszemu dziecku najważniejsze wartości, prawdy i zasady oraz uczą tego, co w życiu najistotniejsze.

Zagadki dla dzieci

Zagadki dla dzieci to publikacja, dzięki której dziecko jednocześnie doskonale się bawi i uczy. W książce tej zamieszczone zostały wierszowane zagadki dotyczące otaczającego świata: pór roku, zwierząt, owoców, warzyw, roślin, pojazdów czy zjawisk. Szukane słowo, które stanowi rozwiązanie zagadki, należy umieścić w wykropkowanym miejscu, na końcu wierszyka. Dodatkowym ułatwieniem w doborze właściwego wyrazu mogą być przepiękne, kolorowe i zabawne ilustracje zamieszczone przy każdej zagadce. Aby sprawdzić, czy rozwiązanie jest prawidłowe, wystarczy przyłożyć do strony lusterko.

Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci

Ten zbiór zabawnych wierszyków, którym towarzyszą zachwycające i pełne humoru ilustracje, to książka wyjątkowa. Jej wspólne czytanie może być świetną zabawą dla dzieci i rodziców. To doskonała pomoc w pracy z dziećmi mającymi problemy logopedyczne. Nie straszy trudnymi do wymówienia łamańcami językowymi, bo rymowanki są dostosowane do wieku dziecka. Sprawdzi się jako materiał do ćwiczenia mowy, bo jest nie tylko profesjonalnie przygotowany, lecz także niezwykle atrakcyjny dla małych czytelników.

Inspirujące bajki

Inspirujące bajki to zbiór mądrych krótkich opowieści dla małych czytelników. Ich bohaterami są przede wszystkim dzieci, ale znajdziemy tu także historie o zwierzętach. Każda z nich porusza jakiś ważny temat, np. przyjaźń, tolerancja, zaufanie, odwaga. Nie brakuje tu również tematów bolesnych, jak lęk czy brak pewności siebie, przedstawiane są one w sposób lekki, bardzo naturalny. Dzięki nim dziecko może poznać zarówno jasne, jak i ciemne strony życia, ucząc się przy tym radzenia sobie w rozmaitych sytuacjach. Znajduje tu również odpowiedzi na wiele ważnych pytań. Czy bowiem nuda zawsze musi być zła? Jak wielkie oczy ma strach i co się stanie, kiedy się go pokona? Czy warto poświęcić się swojej pasji? Czym jest wdzięczność i dlaczego warto ją okazywać?

Mapy. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata

„Mapy” to książka, która zabiera nas w niesamowitą podróż dookoła świata! Wiele ogromnych i szczegółowych map pozwoli nam zwiedzić najodleglejsze zakątki ziemi. Pozycja zawiera 51 ogromnych map, które ukazują piękno i różnorodność aż 42 krajów na 6 kontynentach. To niepowtarzalna okazja do zobaczenia gejzerów na Islandii, karawany na egipskiej pustyni, czy miasta Majów w Meksyku! Szczegóły, jakie mamy okazję poznać, pozwolą zatopić się w zupełnie innej kulturze i poznać jej różnorodność. Na co dzień trudno jest wyobrazić sobie, co dzieje się na drugim końcu ziemi. Tutaj jednak nie mamy tego problemu, gdyż wystarczy wybrać odpowiednią mapę i cieszyć się chwilą.

Mapy, których nie masz

Mapy, których nie masz to wspaniały dodatek dla każdego, kto posiada niebieską wersję Map. Pozycja zawiera w sobie mapy dwudziestu czterech krajów, które dołączone zostały do atlasu w rozszerzonych wydaniach. Dodatek zawiera w sobie wszystkie mapy, które nie zostały opublikowane w podstawowym wydaniu. Należą do nich mapy: Danii, Demokratycznej Republiki Konga, Argentyny, Etiopii, Estonii, Iranu, Irlandii, Indonezji, Gruzji, Kuby, Korei Południowej, Litwy, Łotwy, Norwegii, Nigerii, Słowacji, Słowenii, Turcji, Tajwanu, Węgier, Wietnamu i Wenezueli.

Gry planszowe – świetne na zabicie czasu

Najazd turystów. Gra planszowa

Zabierz rodzinę na egzotyczne wakacje. Nie będzie to jednak sielanka. Kurorty przeżywają najazd turystów i toczy się walka o miejsca w hotelach. Nie daj się wygryźć przeciwnikom! Wygrasz, jeśli Twoja rodzina opanuje najwięcej hoteli. Nie pozwól, aby rywale zepsuli ci zasłużony urlop! Gra Najazd turystów to minimum zasad, maksimum strategii.

Nie śmiej się! Wersja familijna mini

Rodzinna gra planszowa doprowadzi do łez każdego uczestnika zabawy! Zasady są proste! Musisz jak najdłużej zachować spokój i powagę.Wykonuj zadania w unikalny sposób, tak aby roześmiać pozostałych graczy i zyskać nad nimi przewagę! Wersja mini to poręczna, wygodna w podróży towarzyska gra planszowa. Miej ją zawsze pod ręką, a każdy wypad ze znajomymi i salwy śmiechu będą wspominane jeszcze przez dłuuugi czas! Gra posiada aż 220 przezabawnych i zakręconych haseł!

25 gier

25 GIER to zabawa dla całej rodziny, dla dużych i małych. Wspaniała rozrywka bawiąca całe pokolenia. Nie czekaj poznaj te najciekawsze gry świata. Zestaw zawiera: plansze – 1 szt, pionki – 16 szt, karty do gry – 54 szt, kości do gry – 6 szt, kubek do gry w kości – 1 szt, bierki – 28 szt, instrukcję.

Gra Dobble

Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy. Tylko Dobble tłumaczy się w minutę! Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele. Tylko Dobble ma takie wygodne i praktyczne karty.

Kości opowieści Bajka, Rex London

Pudełko pełne fantazji, czyli zestaw kości do snucia opowieści. Wystarczy rzucić i uruchomić wyobraźnię. Niech myśli i skojarzenia płyną a wraz z nimi niech płynie bajka. Świetna gimnastyka dla umysłu. Doskonałe ćwiczenie kreatywności. Metoda na wzbogacanie słownictwa i nauki budowania poprawnych coraz dłuższych, spójnych logicznie wypowiedzi. Zachęta dla dzieci, które dopiero odkrywają magię słów.

Teczka podróżna Content&Calm

Teczka podróżna Content&Calm sprawi, że Twoje dziecko będzie miało zajęcie przez wiele godzin podróży. Naklejki, składana mapa świata, zabawy, kredki, notatnik i wiele więcej – wszystko to w jednym miejscu.

Szkło powiększające dla młodych odkrywców

Świetny pomysł dla małych odkrywców. Pozwoli im z bliska podglądać przyrodę. Idealne by przyjrzeć się mrówkom i innym maleńkim żyjątkom.

Lornetka motylek

Jeżeli masz w domu małego miłośnika przyrody, który z zapartym tchem przygląda się faunie i florze, uwielbia wycieczki i spacery oraz wspólne podziwianie krajobrazów, ta urocza dziecięca lornetka marki Melissa & Doug bardzo mu się spodoba. Nawet, gdy Twoja Pociecha do tej pory nie wykazywała zbytniego zainteresowania światem, z taką lornetką, może zmienić zdanie. W końcu zobaczy bliżej to, czego do tej pory nie mogła dojrzeć gołym okiem.

Łamigłówki podróżne, 50 labiryntów

Świetny sposób na to by dać dziecku wciągające zajęcie na czas podróży, oczekiwania i jakichkolwiek momentów grożących atakiem nudy. Podręczna i poręczna łamigłówka z serii „50” od The Purple Cow, udowodni, że można dobrze bawić się także nie korzystając z telefonów itp. urządzeń elektronicznych. Zapewnia rozrywkę małym, średnim i tym całkiem dużym. Zestaw Labirynty to 50 stron z zadaniami o różnym poziomi trudności. Zamknięte w praktycznym metalowym pudełku dadzą zabrać się ze sobą chyba wszędzie.


Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here