W tym dziwnych czasach, jakie nastały miło jest tworzyć swoją rzeczywistość i widzieć świat w kolorowych barwach. Niezwykłych miejsc na świecie jest mnóstwo, ale jest też wiele kolorowych miast, które ożywiają życie mieszkańcom, a które na pewno warto zobaczyć. Tam zdjęcia wyjdą jakbyś przy nich majstrował w Photoshopie, bo kto powiedział, że miasto musi być nudne. Chcesz się przekonać? Zacznij z nami tę bajkową podróż.

Poprzedni

1. Manarola, Cinque Terre, Włochy

Tego miejsca chyba nie trzeba przedstawiać. Jeśli pomyślisz o kolorach, to bez wątpienia Cinque Terre przychodzi od razu na myśl. To fragment riwiery liguryjskiej położonej pomiędzy cyplem Mesco, w okolicy Levanto, a przylądkiem Montenero przy Portovenere, na którym znajduje się pięć miejscowości: Monterosso, Vernazza, Corniglia, Manarola i Riomaggiore. Każda z nich potrafi zachwycić kolorami i widokami. Warto tam polecieć chociaż raz.

Wizytówkę Cinque Terre jest Manarola. Najstarsza osada położona na oblewanych morskimi wodami skałach z charakterystycznymi kolorowymi domami wzniesionymi nad samym brzegiem.


kolorowe domy leżące na stromych zboczu nad morzem
Fot. Shutterstock
Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here