Niektórzy zbierają jedynie zdjęcia i wspomnienia, inni z każdego odwiedzanego kraju chcieliby przywieźć coś więcej. Oto pamiątki z podróży, które łatwo można znaleźć w każdym kraju. Być może to Was zainspiruje do rozpoczęcia własnej kolekcji.

Poprzedni

1. Magnesy

To najpopularniejsze pamiątki z wakacji i przyznamy że sami mamy ich mnóstwo. Gdzieś pod nimi powinna być lodówka… Magnesy jeszcze niedawno były uznawane za kicz, a dziś wracają do łask. Być może dlatego że jest ich tyle rodzajów, że każdy znajdzie coś dla siebie. Magnesy mogą być płaskie lub 3D, plastikowe, drewniane, gumowe, metalowe, a nawet szklane. Niektóre przypominają miniaturowe dzieła sztuki.

blank
Bogatą kolekcję magnesów można mieć dzięki wymianie z przyjaciółmi odwiedzającymi różne kraje. Fot. Magdalena Sobantka
Poprzedni
Poprzedni artykułJesień i zima z LOT-em! Szalona Środa rusza z promocjami!
Następny artykułPolacy nie mogą wrócić do kraju. Są uziemieni na lotnisku. Wśród turystów są nauczyciele
blank
Redaktor Tanie-Loty.com.pl i redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl. Z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca na świecie i w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

5 KOMENTARZE

  1. Od kilku lat kubki. Ale obowiązkowo takie, na których są zdjęcia odwiedzanych miejsc. Im więcej błękitów nieba, szmaragdów morza/oceanów, tym lepiej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here