Skoro tu jesteś to znaczy jedno – kochasz podróżować! A jeśli mowa o podróżowaniu, to nie może zabraknąć wątku tanich lotów, które ułatwiają zwiedzanie Europy czy świata wykorzystując atrakcyjny budżet! Choć pogoda jeszcze na chwilę sprawia, że poranek pachnie optymizmem, to jednak zbliżająca się jesień niesie nieuchronny spadek nastroju.

Jednak to nie powód, żeby przestać podróżować, a wręcz przeciwnie! Jesień to świetny czas, żeby nie dać się omamić chandrze i ruszyć na poszukiwanie przygód, a jeśli jeszcze można to zrobić za małe pieniądze to już chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Sprawdziliśmy, dokąd możesz się wybrać, żeby wydać najmniej! Oto lista miast, gdzie za bilety lotnicze tam i z powrotem nie zapłacisz więcej niż 100 zł.

Poprzedni

1. Lourdes, Francja

Miasto i gmina w południowo-zachodniej Francji, u podnóża Pirenejów, nad rzeką Gave de Pau, w regionie Oksytania. To miasto cudów. Na miejscu warto zobaczyć Sanktuarium Matki Bożej. Sanktuarium przynależy do Kościoła Katolickiego i liczy 51 ha, obejmując 22 obiekty. Czeka na Ciebie wiele atrakcji. Lourdes i zamek warowny oraz szczyt Pic du Jer, a także szczyt Pic du Midi de Bigorre (2877 m n.p.m) z tarasami widokowymi i ekspozycją muzealną,
Most Pont d’Espagne w samym sercu Pirenejskiego Parku Narodowego, gdzie można podziwiać wyjątkową florę i faunę,
kocioł lodowcowy Cirque de Gavarnie i genialna natura natury.

Malownicze kamieniczki, majestatyczna przyroda i piękne jeziora.


blank
Fot. Reuben Farrugia, Unsplash
Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here