Kto pyta, nie błądzi! Jesteśmy tu po to, aby Wam pomóc. Są jednak pytania, na które możemy odpowiedzieć albo bardzo ogólnikowo albo wcale. Jak działa ten wielki świat podróży, którym się zajmujemy? Oto 5 rzeczy, o które pytacie Tanie Loty. Zobaczcie, dlaczego czasami ciężko nam na nie odpowiedzieć 🙂

Poprzedni

1. Czy załatwicie nam zniżki po znajomości?

Mamy dla Was Tanie Loty, najtańsze jakie znajdujemy w kalendarzu lotów. Często słyszymy jednak: A nie dałoby się tak taniej po znajomości? To pytanie, na które odpowiedź jest akurat dość krótka i brzmi „nie”, jednak pozwólcie, że wytłumaczymy krótko, dlaczego.

Pokazujemy Wam najniższą znalezioną cenę dostępną w siatce rezerwacji. Zajmujemy się wyszukiwaniem okazji za Was, ale niskie ceny wynikają z naszego uporu w szperaniu – nie są niskie dlatego, że dopisujemy do nich rabaty. To najniższa cena za jaką przewodnik lub pośrednik sprzedaje bilet, ale jako Tanie Loty nie mamy zniżek u przewoźnika. Nie możemy więc załatwić „po znajomości” tańszego biletu na Ryanaira, bo znamy się z panią Kate z działu rezerwacji albo z prezesem 🙂 Nie mamy też zniżek dla siebie.

O każdej wyprzedaży biletów Was informujemy. Taniej nie będzie. Fot. Shutterstock
Poprzedni
2 KOMENTARZE
  1. To ja mam najwazniejsze pytanie.Kuedy skoncze z tym nalogiem( szukanie promo i loty)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here