Tasteaway – podróżuj ze smakiem

Tasteaway.pl jest najpopularniejszym blogiem na temat podróżowania z dziećmi w Polsce, a zarazem jednym z najbardziej popularnych blogów podróżniczych, podróżniczo-kulinarnych oraz recenzującym restauracje i hotele w Polsce.

Jak sami piszą o sobie, Natalia i Łukasz łączą na blogu 4 tematy: podróżowanie samo w sobie, podróże z dziećmi, podróże kulinarne i recenzje.

Na blogu znajdziecie informacje związane z wyjazdami rodzinnymi, porady jak podróżować z małymi dziećmi, rekomendacje kulinarne, opisy ciekawych miejsc do zobaczenia.

Piszemy o ciekawych miejscach do zobaczenia, zwiedzania, o interesujących hotelach i pensjonatach, radzimy, jakie miejsce wybrać, by przyjemnie spędzić czas. Opisujemy smaki, potrawy oraz restauracje zarówno z Polski, Europy, jak i ze świata. (…) Podróżujemy dużo we czwórkę, (…) nałogowo podróżujemy z dzieckiem, więc dużo uwagi poświęcamy wyprawom z maluchem oraz pokazujemy, jak je ułatwić.

Blog Tasteaway pokazuje prawdziwe oblicze podróżowania bez zbędnego koloryzowania. Natalia bardzo dobrze tłumaczy, dlaczego podróżowanie z dziećmi nie jest dla każdego:

Blog Tasteaway to także miejsce, gdzie znajdziesz ogrom inspiracji jeśli chodzi o wyjątkowe miejscówki, w których można poznać smaki z każdego zakątka świata. Sama Natalia mówi o sobie, że jest “smakoszem, nieustannie poszukującym nowych doznań kulinarnych oraz smaków towarzyszących podróżom.”

Podróże po Polsce i po świecie

Szukasz ciekawych informacji i porad dotyczących konkretnych miejsc? W części Podróże znajdziesz informacje o Polsce, Europie, Ameryce, Azji, a nawet Australii. Wszystko z pierwszej ręki!

Oczywiście ogromną część bloga zajmują kulinarne podróże, ale jedzenie to przecież także poznawanie lokalnej kuchni i wyjątkowych smaków.

Poza blogiem Natalia prężnie prowadzi swoje media społecznościowe. Znajdziecie ją na Facebooku, Instagramie i YouTubie.

Anna
Anna
Z Tanimi Lotami związana od 2010 roku. Pasjonuje się dobrą kuchnią i uwielbia wyszukiwać tanie loty. Kocha polskie morze i ma słabość do włoskiej pizzy.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też