Zaszalej! Wybierz się w rejs dookoła świata. Możesz zarobić nawet 500 tys. zł

Kto nie marzy, żeby podróżować po całym świecie i jeszcze na tym zarabiać, niech pierwszy rzuci globusem. Życie jak ze snu. Co jakiś czas piszemy o różnych możliwościach, kiedy możesz po prostu rzucić wszystko i zacząć spełniać swoje marzenia. Przed Tobą kolejna taka możliwość. Skorzystasz?

Rejs dookoła świata

Kojarzysz Royal Caribbean? No pewnie kto by nie kojarzył. Możesz wybrać się z nimi w rejs życia. Firma poszukuje profesjonalnego odkrywcy atrakcji turystycznych. No przecież to idealne miejsce dla Ciebie, czyż nie?

A zaraz zamknij oczy i wyobraź sobie siebie jako wybrańca na jednym z tych z luksusowych statków Royal Caribbean! Świat czeka! A Ty? Ty szukasz najbardziej interesujących atrakcji dla klientów firmy. A Gdzie? A na przykład w Osace w Japonii, w amerykańskim stanie Alaska, wśród norweskich fiordów czy na Wyspach Kanaryjskich. Oczywiście swoimi przeżyciami i przygodami dzielisz się w mediach społecznościowych. Bułka z masłem co?

Jak aplikować?

Na stronie znajdziesz wszelkie wytyczne. Musisz opublikować swoją najbardziej niezwykłą historię podróży na Instagramie, Insta-Stories oraz IGTV, przy okazji używając tagów #ShoreExplorer i @RoyalCaribbeanUK. Nie zapomnij sprawdzić czy masz ważny paszport! Musisz mieć ukończone 21 lat i czuć niezwykły zew natury! A konkretnie musisz czuć gotowość do podróży i głód nowych wrażeń. O miłości do nowych wyzwań nie trzeba pisać!

Na zgłoszenie masz czas do 1 marca, a zwycięzca zostanie wyłoniony do 15 kwietnia. Jeśli to Ty zostaniesz wybrany, to szykuj się na kilka rejsów w okresie między majem a sierpniem 2019 r. Jeden z nich może trwać nawet 3 tygodnie. Nie tylko sama myśl o podróżowaniu kusi! Możesz też nieźle zarobić! Za podróżowanie z Royal Caribbean wybrana osoba może zarobić w ciągu roku nawet 100 tys. funtów, czyli ok. 490 tys. zł.

Oczywiście cały sprzęt potrzebny do wycieczek, eksplorowania ciekawych miejsc i szukania niezwykłych atrakcji masz w prezencie. Nie obchodzą Cię żadne koszty dodatkowe. Masz też kieszonkowe. Będziesz miał do wyboru różne opcje w kolejnych miejscach na świecie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here