Wygraj podróż do Szwajcarii! To łatwe!

To, że kochasz podróże to wiemy, bo tu jesteś. Ale jeśli jeszcze nigdy nic nie wygrałeś, może to jest ten czas. Kochasz wędrówki, lubisz żyć aktywnie, a najpiękniejsze widoki dokumentujesz na zdjęciach? Znaleźliśmy dla Ciebie konkurs.

Zwiedzaj Szwajcarię

Wystarczy, że prześlesz swoje fotograficzne wspomnienie z wybranej pieszej wędrówki po Europie organizatorom konkursu za pośrednictwem formularza. Opisz ją w kilku słowach i dołącz linki do swoich profili społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram, gdzie prezentujesz swoje relacje zdjęciowe.

  • Zgłoszenia do 31 maja
  • Wyniki 14 czerwca

Jak piszą organizatorzy, 5 osób, które zgłoszą najciekawsze zdjęcia i opisy wędrówek oraz załączą linki do swoich profili społecznościowych wyjedzie we wrześniu do Szwajcarii.


Na nagrodę składa się:

  • przelot szwajcarskimi liniami SWISS na trasie Warszawa – Zurych w dniu 7 września 2019 roku w klasie ekonomicznej
  • przelot szwajcarskimi liniami SWISS na trasie Zurych – Warszawa w dniu 11 września 2019 roku w klasie ekonomicznej
  • przejazdy po Szwajcarii w dniach 7 i 11 września 2019 roku z lotniska na miejsce startu i z miejsca docelowego na lotnisko środkami transportu publicznego
  • 4 noclegi na trasie w pensjonatach lub w hotelach
  • posiłki
  • ubezpieczenie podróżne

Ale to nie wszystko!

Ambasadorką konkursu jest Anka Dziedzic, trenerka i blogerka, która prowadzi swoją platformę treningową. Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną nagrodzeni wyjazdem do Szwajcarii właśnie z nią. Szczęśliwcy będą kroczyć wybranym etapem szlaku Via Alpina i podziwiać niezwykłe widoki.

Jak czytamy:

Via Alpina to klasyk wśród długodystansowych wędrówek w Szwajcarii. Trasa została poprowadzona przez 14 najpiękniejszych szwajcarskich przełęczy w północnych Alpach i sześć kantonów. O jej wyjątkowości stanowią: różnorodność kulturowa, geologiczna i panoramiczna oraz niesamowite jeziora i góry. Wzdłuż całej trasy przygotowana została infrastruktura dla turystów – restauracje, hotele i górskie chaty.

Nie zapomnij zapoznać się z regulaminem konkursu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here