Wow! To pierwszy i jedyny raz, kiedy możesz wynająć ten niezwykły dom na Airbnb! Każda marzyła o tym od dziecka!

Każda dziewczynka, no może prawie każda bawiła się sławnymi lalkami Barbie i marzyła, żeby mieć takie bajkowe życie. Superróżowy, odlotowy dom, różowy samochód, przystojnego Kena! 😉 Jeśli należysz do tej grupy, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Już jutro możesz spełnić swoje dziecięce marzenia! Dom Barbie będzie dostępny na platformie Airbnb! Korzystaj.

Wynajmij dom Barbie

A wszystko z okazji 60. urodzin Barbie! Zobacz jak wygląda ten dom-marzenie.

Już jutro tj. 23. października od godziny 11.00 tamtejszego czasu, ruszy możliwość rezerwacji domku Barbie! Jednak jest mały haczyk, zwłaszcza dla nas Europejczyków. Domek znajduje się w Malibu w Kaliforni, a będzie go można zarezerwować jedynie na termin między 27 a 29 października. Obiekt ma trzy piętra z widokiem na ocean i infinity pool, do którego można zjechać prosto z tarasu i prywatne kino.


Osoby, którym uda się zarezerwować noclegi w tym wyjątkowym miejscu, będą mogły skorzystać jeszcze z wielu innych atrakcji, m.in. nauki szermierki, czy gotowania, a nawet będą mogły przejść metamorfozę pod okiem znanej stylistki (oby nie całkiem na Barbie). To jednorazowa akcja, a zysk z Twojego wynajmu będzie przekazany jako darowizna na rzecz jednej z organizacji charytatywnych zaangażowanych w The Barbie Dream Gap Project.

Ale może akurat jesteś w tamtych okolicach i możesz skorzystać z tej niecodziennej oferty! Rezerwuj Barbie Malibu Dreamhouse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here