Marzy Ci się Szwajcaria? Teraz masz nietypową możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym możesz wygrać niezapomnianą podróż do tego, niezwykłego i pełnego niespodzianek, kraju!

Organizatorzy piszą – góry, ser, zegarki i kredyty we frankach – tyle mniej więcej przychodzi przeciętnemu Polakowi do głowy, kiedy myśli o Szwajcarii. Co przychodzi do głowy blogerom podróżniczym, którzy właśnie przecinają Szwajcarię z północy na południe i ze wschodu na zachód? Jeśli chcesz się dowiedzieć i do nich dołączyć, weź udział w konkursie.

Szwajcaria na 6

Projekt o wdzięcznym tytule Szwajcaria na 6! – to nic innego, jak Twoja możliwość na podróż w doborowym towarzystwie. Czasu zostało już mało, bo tylko do 30 czerwca możesz wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony. Oczywiście wygrają Ci najbardziej kreatywni, więc warto poświęcić dziś czas na przemyślenie sposobu swojej autoprezentacji!


Co to za akcja?

Organizatorzy piszą:

Bardzo to lubimy: zobaczyć dane miejsce przez różne szkiełka, z różnej perspektywy. Z pociągu i z samochodu, poprzez duże miasta i wioseczki, samotnie i rodzinnie, na dziko i przez żołądek. Bo Szwajcaria, choć niewielka, ma sobą ogromnie dużo do zaoferowania. Z tej okazji zaprosiliśmy do naszej grupy Bloceanii jeszcze dwa dodatkowe blogi – żeby pokazać ją w pełnej krasie. No i każdemu z Was.

Wolisz wypróbować sery czy elektryczne rowery? Dzikie wąwozy czy nowoczesne miasta? Która twarz Szwajcarii jest bliżej Twojemu serca? Tego możesz się dowiedzieć podczas podróży!

Na pewno warto.

Podróżnicy z Wędrownych motyli powiedzieli:

Jak połączyć dwie najciekawsze przygody, które można przeżyć na południu Szwajcarii, czyli kolejową podróż widokowymi pociągami pomiędzy alpejskimi wzgórzami oraz wypoczynek w ciepłej i słonecznej włoskojęzycznej części kraju? Właśnie tak, wsiąść w Gothard Express do Lugano i Locarno a wrócić Bernina Expressem i Glacier Expressem przez słynne St. Moritz. Pokażemy jak w tak spektakularny sposób odkryć właśnie ten „śródziemnomorski” fragment Szwajcarii, mimo, że nie ma ona dostępu do morza.

Co trzeba zrobić, aby pojechać?

Wypełnij poniższy formularz. Wrzuć kreatywny wpis (zdjęcie, tekst, kolaż lub film) na jeden ze swoich profili społecznościowych (FB, Instagram, Twitter) i przekonaj organizatorów, że to właśnie Ty masz wygrać i pojechać na wycieczkę do Szwajcarii. Koniecznie oznacz swój wpis hasztagiem #SzwajcariaNa6!

Co konkretnie możesz wygrać?

Zwycięzca otrzyma dwa bilety lotnicze dla dwóch osób Szwajcarskimi Liniami Lotniczymi Swiss do Szwajcarii, voucher na trzy noclegi w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem oraz dwa bilety Swiss Travel Pass w pierwszej klasie uprawniający do korzystania z pociągów, komunikacji miejskiej, statków na jeziorach i wejścia do niektórych muzeów.

Blogerzy, którzy biorą udział w projekcie? Na pewno ich znasz. Są to:

To co gotowy? Przekonaj do siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here