To Cię na pewno zaskoczy! Zjeżdżalnia dla pasażerów na lotnisku (film) Spróbowałbyś?

Takie bajery znajdziesz na – najciekawszym i od lat zajmującym pierwsze miejsce w rankingach najlepszych portów świata – lotnisku w Singapurze. Lotnisko Changi ma zjeżdżalnię dla pasażerów!

Zjeżdżalnia na lotnisku

Jak co roku największy plebiscyt światowej branży lotniskowej, oceniający obsługę klienta i obiekty w ponad 550 portach lotniczych pokazał, że lotnisko w Singapurze nie ma sobie równych. Ranking jest bezstronny i obiektywny. Proces zbierania ankiet i wręczania nagród jest w pełni finansowany przez Skytrax. Kiedy zjawisz się na lotnisku Changi – dobrze to zrozumiesz! Nic dziwnego, że zajmuje od lat pierwsze miejsce w opinii podróżnych. Atrakcji tu nie brakuje, a do tego dochodzi jeszcze zjeżdżalnia!

Jeden z pasażerów sfilmował swoją przeprawę zjeżdżalnią w Terminalu 4. Ta zdaje się być dość szybka i wystarczająco duża dla dorosłego pasażera. Kiedy dostaniesz się już na dół, Twoim oczom ukazuje się słynny czerwony żyrandol i olbrzymi plac zabaw wypełniony siatkami wspinaczkowymi. Na takim lotnisku można spokojnie spędzić kilka dni!

Pasażer mówił:

Nigdy nie widziałem czegoś podobnego na lotnisku, nie mogłem uwierzyć, że to prawda, dopóki sam nie wypróbowałem.

Okazuje się, że jeszcze większą zjeżdżalnię znajdziesz w Terminalu 3. Ta ma ma 12 metrów wysokości i pokonujesz nią aż cztery piętra (od poziomu 1 do piwnicy 3).

Aby skorzystać z tych zjeżdżalniowych atrakcji musisz wydać 10 dolarów w dowolnej restauracji lub sklepie na lotnisku Changi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here