Rynek hotelarski z roku na rok się rozrasta i coraz więcej ludzi dogłębnie szuka opinii na temat poszczególnych obiektów, aby ich pobyt był satysfakcjonujący. Właściciele hoteli z kolei nie chcąc zawieźć oczekiwań wczasowiczów stają na głowie, aby standardy ich ośrodków były jak najwyższe. Wybór hotelu zdaje się być bardzo ważny. Pokażemy Ci hotele, które zrobią na Tobie niesamowite wrażenie. A spędzone w nich noce zapamiętasz do końca życia. A może już w którymś z nich spałeś?

1Attrap’Rêves, Francja

Każdy kocha bańki mydlane! A widok kapsułowego hotelu w formie przezroczystych baniek mydlanych położony na wschodnich przedmieściach Marsylii, we Francji na pewno potrafi zaskoczyć. Projektantem jest Francuz Pierre Stéphane. A wszystko w zgodzie z naturą.

Przykładowa kapsuła ma ok. 13 m średnicy. A w środku jest dość miejsca, aby poczuć się komfortowo. Bańki są całkiem przezroczyste, ale jeśli masz jakieś obiekcje, to znajdą się takie modele, które posiadają częściowo nieprzezroczyste okna. Tak abyś mógł zachować trochę prywatności. We wnętrzu utrzymany jest mikroklimat, który zapewniony jest przez dopływ świeżego powietrza za pomocą dmuchaw.

Każda bańka ma swój niepowtarzalny klimat, m.in.: Zen, Natura, Prestiż, 1001 nocy lub Szyk i Elegancja. Możesz wybrać wnętrze odpowiednie do Twoich upodobań.

Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here