Ekskluzywne wnętrza, profesjonalna obsługa, doskonała kuchnia i do tego pewna nuta romantycznej dekadencji. Niezwykłe podróże koleją w eleganckim stylu co prawda nie są tanie, ale potrafią zagwarantować niezapomniane wrażenia.

1The Maharajas’ Express – elegancko przez Indie

pokój z łóżkiem stołem i krzesłami w pociągu maharaja express
Pociąg Maharajas’ Express zachwyca eleganckimi wnętrzami i mijanymi krajobrazami. Fot. Simon Pielow, Flickr

Jeden z najbardziej luksusowych pociągów na świecie zabiera swoich pasażerów do słynnych indyjskich miast jak Jodhpur, Bikaner, Jaipur, Varanasi czy Agra. The Maharajas’ Express jest w stanie pomieścić 88 pasażerów, którzy mają do dyspozycji 22 wagony. Wśród nich znajdują się m.in. dwa restauracyjne oraz dwa służące gościom do wypoczynku. W apartamentach panuje elegancki przepych. Każdy posiada płaski telewizor, dostęp do wi-fi i w pełni wyposażone prywatne łazienki.

Bonusem są przestronne okna, które pozwalają gościom podziwiać piękno mijanych krajobrazów bez wychodzenia z kabin. Niezwykłe podróże koleją mają jednak swoją cenę. Najtańsza opcja to wydatek zaczynający się od 6840 dolarów. Jeśli stać was na prawdziwy luksus, możecie wynająć apartament prezydencki. Ten zajmuje cały wagon i uchodzi za największy na świecie apartament urządzony w pociągu.

Poprzedni

1 KOMENTARZ

  1. Wraz z rozwojem kolei i budową nowych trakcji kolejowych – nowoczesny pociąg staje się coraz szybszą i wygodniejszą metodą podróżowania po Europie. Kierunki podróży, opisy nowoczesnych składów czy w końcu recepty na podróż pociągiem dostępne są w serwisie http://www.europodroze.pl, gdzie można również nabyć bilety kolejowe online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here