Niebieski? Już nie! Ryanair stawia na zielone

Ryanair ma zamiar w 2019 roku mocno zaangażować się w międzynarodowe projekty na rzecz ochrony środowiska. 

W tym roku Ryanair pomoże takim organizacjom jak First Climate (Uganda), Renature Monchique (Portugalia), the Irish Whale & Dolphin Group oraz Native Woodland Trust (Irlandia). To szczytne cele, dlatego warto nagłaśniać takie działania linii lotniczej. Zobacz, w co zaangażuje się przewoźnik.

First Climate 

Ryanair podjął współpracę z First Climate – organizacją wspierającą i promującą rozpowszechnienie energooszczędnych pieców w Ugandzie. First Climate wspiera organizacje sektora publicznego oraz prywatne firmy w osiągnięciu celów klimatycznych. Ryanair przekaże First Climate dobrowolne datki na zrównoważenie skutków emisji dwutlenku węgla.

Renature Monchique

To projekt polegający na sadzeniu drzew w rejonie Monchique w Algarve, który w 2018 roku dotknięty został największym pożarem w Europie. Renature Monchique działa na rzecz przywrócenia kluczowych ekosystemów i zniszczonych terenów. Ryanair przekaże Renature Monchique dobrowolne datki na zrównoważenie skutków emisji dwutlenku węgla.

Irish Whale & Dolphin Group

Grupa IWDG zajmuje się ochroną wielorybów, delfinów i morświnów. Ryanair będzie współpracował z IWDG przy kluczowych inicjatywach, przekazując środki pochodzące z dobrowolnych składek na zrównoważenie skutków emisji dwutlenku węgla.

Native Woodland Trust

Irlandzka Organizacja non-profit, której celem jest zachowanie i odtworzenie lasów w Irlandii. Ryanair wspomoże Native Woodland Trust środkami z dobrowolnych składek na zrównoważenie skutków emisji dwutlenku węgla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here