Nie zrobisz sobie tu wymarzonego zdjęcia! Nie będzie Ci się chciało czekać w długiej kolejce

Są miejsca na świecie, gdzie koniecznie musisz sobie zrobić zdjęcie. Miejsca piękne, niesamowite, bajeczne, kultowe. Nie mieć zdjęć z takich miejsc, to po prostu grzech. Niestety to często także pułapka. Kiedy każdy chce mieć idealną fotkę, zaczyna robić się tłok… I tak właśnie jest na Bali na Kelingking Beach. Kolejka Cię dobije…

Nie zrobisz sobie tu zdjęcia

Ta oblężona przez turystów plaża znajduje się na wyspie Nusa Penida na Bali. Każdego roku przybywa tu tysiące turystów, żeby zrobić sobie wymarzone zdjęcie i pochwalić się nim w mediach społecznościowych. Mieszkańcy wyspy mówią, że turyści potrafią stać nawet w godzinnych kolejkach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

dicen que tiene forma de dinosaurio ?

Post udostępniony przez pao merlo (@paomerloo)

Plaża znalazła się na 9. miejscu w rankingu CNN na najpiękniejsze plaże świata i otrzymała nagrodę TripAdvisor Traveller’s Choice w 2019 w tej samej kategorii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

dicen que tiene forma de dinosaurio ?

Post udostępniony przez pao merlo (@paomerloo)

Zdjęcia jednak nie pokazują kolejek turystów, które szturmują to niesamowite miejsce już od wczesnych godzin. Niektórzy wytrwale czekają na swoją kolej, inni poddają się po parudziesięciu minutach. A Ty byś czekał? A może masz takie zdjęcie?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Келинкинг (Kelingking Beach) Скала – самая популярная по картинкам достопримечательность острова? В реальности – действительно очень красивое, захватывающее место. М И Р – ты такой прекрасный ??? ________________________________ Находясь там, над пропастью.. До мурашек дух захватывает, знаете, а ведь там нет огорождений.. И тут у меня в голове представилось ? _______________________________ Остров похож на дельфина или на косатку ?????? #любовь??? #welcometomyworld #followmeto #Indonesia #baliindonesia #bali #russia #moscow #bashkortostan #ufa

Post udostępniony przez Маринушкин (@vesnushka____)

A może trzeba się zastanowić, czy chce się mieć zdjęcia takie same jak miliony innych turystów…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here