Każdy marzy o wygodnym siedzeniu w samolocie, zwłaszcza podczas lotów dalekodystansowych. Zazwyczaj problemem jest brak wystarczającego miejsca na nogi. Dobrze byłoby wstać na chwilę i przysłowiowo rozprostować kości prawda? Może nawet przydałoby się kilka skłonów. A tu jednak trzeba siedzieć prosto, no i szanować przestrzeń współpasażerów. Jak zobaczysz, co na swoim siedzeniu robiła ta dziewczyna będziesz zaskoczony! Ona na pewno nie ma kłopotu z ograniczonym miejscem na nogi.

1. Dziewczyna guma w samolocie

Pośród pasażerów lecących z Austrii do Polski była młoda, wyjątkowa kobieta. Nikt się nie spodziewał, że ta podróż będzie niezwykła. Okazało się, że to gimnastyczka Stefanie Millinger. Ku zdziwieniu wszystkich pasażerów nagle zaczęła wyginać się na fotelu jak guma. Zaprezentowała kilka ćwiczeń podczas lotu.

Zszokowała pasażerów, załogę, a także internautów, bo film z jej wyczynem obejrzało już blisko 230 tys. osób. Wideo stało się także niezłym viralem, wykorzystanym do przekonania ludzi, aby zapinali pasy w samolocie.

Okazało się, że to nie pierwszy raz kiedy swoje umiejętności prezentuje w dość specyficznym miejscu. Zaglądając na konto dziewczyny na Instagramie możesz zobaczyć o wiele więcej zadziwiających zdjęć i filmów dokumentujących jej sztukę w najdziwniejszych miejscach. Po prostu kobieta – guma. Niektórych może boleć samo patrzenie na tak wygięte ciało. Stefanie jednak nie czuje żadnego bólu, zwinnie wygina śmiało ciało z uśmiechem na ustach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here