Największy piknik nudystów już wkrótce w Paryżu

Jak świętować Paryski Dzień Naturystów? Oczywiście nago na pikniku w mieście światła! Fanów rozbierania się jest całkiem sporo, spodziewane są więc tłumy uczestników.

Piknik dla nudystów

Journée Parisienne du Naturisme odbędzie się 24 czerwca w parku Bois de Vincennes, oczywiście w Paryżu. Park jest miejski, dostępny dla każdego, jednak piknik będzie miał miejsce w specjalnie wyznaczonej strefie dla nudystów. To pierwsze z serii tego typu wydarzeń organizowanych przez Związek Paryskich Naturystów. W planach ma to być cykliczna impreza, odbywająca się w każdą ostatnią niedzielę czerwca.

Specjalna strefa parku powstała już w zeszłym roku (była otwarta przez dwa letnie miesiące). W tym roku będzie ona uruchomiona przez 6 miesięcy, aż do października i korzystać z niej można między 8 a 19:30. Jakie atrakcje czekają na uczestników pikniku? Wszystko rozpocznie się o 10 i potrwa do 18. Będzie można uczestniczyć w zajęciach jogi, dostępne będzie lokalne jedzenie oraz leżaki. Naturyści będą się mogli poczuć jak najbardziej swobodnie.

Francja wspiera nagość

Francja w ostatnich latach stała się ulubionym miejscem nudystów. Nie bez przyczyny – kraj ten jest jednym z najbardziej wspierających ten ruch na świecie. Rocznie na samych tylko francuskich plażach dla nudystów spotkać można ponad 2 miliony nagich turystów.

W Paryżu znajduje się basen, w którym można pływać nago przez 3 wieczory w tygodniu, jest również restauracja O’naturel, gdzie oczywiście klienci mogą jeść nago. Na początku tego roku można było nawet zwiedzać galerię sztuki współczesnej Palais de Tokyo bez ubrań.

Zobacz także: Golasy na plaży czyli najlepsze plaże nudystów na świecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here