Podróżując masz okazję podziwiać niezwykłe cuda natury, ale też niejednokrotnie możesz zachwycić się atrakcjami, które są dziełem człowieka. Jednymi z takich właśnie są fontanny. Coś niesamowitego. Zobacz 10 najbardziej widowiskowych fontann na świecie. Potrafią zachwycić.

Poprzedni

1. Bellagio Fountain, Las Vegas 

Bellagio to znany hotel w Las Vegas. Niezwykły hotel, bo pełen atrakcji, dla tych, którzy lubią ryzyko z klasą. Połączony jest z diamentowym kasynem.  Ale prawdziwe widowisko odbywa się przed gmachem. To właśnie tu znajduje się największa, darmowa atrakcja, czyli Fontanny Bellagio. Choreografia ruchu wody, pokaz światła, kolory i muzyka robią wrażenie. Oczywiście najlepszy efekt możesz zaobserwować wieczorem. Pokazy odbywają się od godzin popołudniowych do północy, co 30 min.

Poprzedni
Poprzedni artykułNowa słoneczna trasa od Wizz Air! Będziesz zadowolony!
Następny artykułWow! Już 1 stycznia nowe Embraery 190 zabiorą pierwszych pasażerów LOT-u! Może polecisz?
blank
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here