Na pewno nie chciałbyś się znaleźć na pokładzie z takim pasażerem! Kto miał rację? (film)

Sytuacja miała miejsce podczas lotu z Nowego Orleanu do Charlotte. Jedna z pasażerek, Wendi Williams, zamieściła filmik z tego wydarzenia na Twitterze. Widać na nim, jak pasażer siedzący za nią uderza kilka razy pięścią w jej fotel.

Kłótnia na pokładzie

Sytuacja nie jest jednak do końca jednoznaczna i przemawiająca za racją pasażerki. Filmik podzielił opinie internautów. Kłótnia na pokładzie zaczęła się od próby rozłożenia fotela przez kobietę. Mężczyzna siedzący za nią poprosił, aby podniosła fotel, ponieważ chce zjeść posiłek. Gdy ten skończył, kobieta znowu opuściła oparcie fotela, aby czuć się komfortowo podczas podróży. W tym momencie mężczyzna ze złością zaczął walić pięścią w jej oparcie.

Pasażerka złożyła skargę na uciążliwego pasażera, jednak ku jej zdziwieniu mężczyźnie zaproponowano drinka, co miało go uspokoić. Wendi pozwała linie lotnicze American Airlines za złe traktowanie.

Dyskusja pod postem na Twitterze podzieliła internautów. Niektórzy żałowali pasażerki, która musiała przeżyć koszmarną podróż z agresywnym mężczyzną. Inni bronili pasażera, bo przecież nikt by tego nie wytrzymał, gdyby ktoś siedzący przed nim rozkładał siedzenie na jego kolana.

Przewoźnik nie uznał winy żadnego z pasażerów. Przeprosił jednak za zaistniałą sytuację.

Przeczytaj też: Tego nie chciałbyś zobaczyć na pokładzie! Ta pasażerka poczuła się zbyt swobodnie.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

  1. Jeśli ktoś potrzebuje więcej miejsca to niech kupuje je w klasie biznesowej, a nie pokłada się na kolanach współpasażerów!

  2. No a co w przypadku lotów ~11h też człowiek ma siedzieć na baczność, bądź bez skrupułów na Hama opuścić oparcie? Szkoda, że nie ma jasnych zasad, bo nie z każdym można się dogadać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,814ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze