Mamy ciarki, ale podoba nam się! Poczuj smak adrenaliny na nowej atrakcji u naszych sąsiadów! Odważysz się?

Atrakcji dla lubiących dreszczyk emocji nie brakuje. Niemal każdego roku gdzieś na świecie powstają nowe punkty, gdzie chętni mogą testować swoje granice odwagi. Teraz na tę listę można wpisać nową atrakcję, która kilka dni temu została otwarta niedaleko Polski. Wiszący nad około 30-metrową przepaścią most na Słowacji na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających poszukiwaczy przygód.

Jedź, jak lubisz adrenalinę

Atrakcja znajduje się konkretnie w mieście Skalka. Most ma długość 78,5 metra i jest bardzo wąski. W jednym momencie może się na nim odbywać ruch tylko w jednym kierunku. Możesz zobaczyć na filmie z YouTube’a jak wygląda spacer nad przepaścią, a co najważniejsze jak można się w ogóle dostać na tę wysokość. Oczywiście każdy ze śmiałków jest zabezpieczony uprzężą. Most jest częścią szlaku via ferrata. Jest to wspinaczkowa droga turystyczna.

Czujesz już dreszczyk? My też! To co, wybierz się?

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,985ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze