Lot został odwołany, bo pasażerka zatrzasnęła się w toalecie samolotu

Zdarzyła Wam się kiedyś taka sytuacja, na myśl o której robi Wam się gorąco ze zdenerwowania i wstydu? Nie? To jesteście szczęściarzami. Czego na pewno nie można powiedzieć o pewnej kobiecie, która tak niefortunnie zatrzasnęła się w samolotowej toalecie, że musiano odwołać lot, a ją samą ratowano przed kilkadziesiąt minut.

Sytuacja miała miejsce na pokładzie samolotu American Airlines (nr lotu AA3018), który miał lecieć z Chicago do Aspen. Całe wydarzenie zrelacjonował jeden z użytkowników Twittera.

Jeszcze przed startem jedna z pasażerek potrzebowała skorzystać z toalety. Niestety, nie mogła z niej wyjść. Jej współpasażer postanowił uwolnić ją, starając się włamać używając swojej karty kredytowej. Ta sztuczka się nie powiodła, zatem przystąpiono do siłowego rozwiązania, które również nie na wiele się zdało. W tym momencie załoga pokładowa postanowiła poprosić o pomoc kogoś z zewnątrz. Do akcji wkroczył pracownik personelu naziemnego, uzbrojony w narzędzia.

W międzyczasie reszta pasażerów opuściła pokład. Nieszczęsną kobietę udało się w końcu uwolnić, jednak samolot wymagał dodatkowych napraw, zatem pasażerowie musieli zaczekać na inną maszynę. Do końca nie wiadomo z jakich przyczyn, ale lot ostatecznie odwołano. Pasażerowie otrzymali rekompensatę finansową lub zaproponowano im zmianę rezerwacji na inny dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here