3 przestępstwa, 2 loty, 1 pasażer. To musiało się tak skończyć

Zdarzają się sytuacje, kiedy nie pozostaje nic innego jak tylko przecierać oczy ze zdumienia. Pasażerowie są różni, sytuacje wszelakie można zrozumieć i usprawiedliwić zmęczeniem albo rozdrażnieniem. Ale jeśli ktoś robi coś trzykrotnie, a tym czymś jest łamanie prawa, to raczej może się spodziewać wiadomego rezultatu – aresztowania.

Pewien problematyczny pasażer został usunięty z dwóch lotów i aresztowany za zakłócanie porządku publicznego po odmowie założenia maseczki w samolocie na międzynarodowym lotnisku Nashville. 

Sytuacja miała miejsce we wtorek około 5:30 rano. Wtedy to Artur Grigoryan został aresztowany przez policję, kiedy odmówił noszenia maski na pokładzie. Jego aresztowanie znacznie opóźniło lot. Jednak nie było to jego pierwsze spotkanie z policją w ciągu 24 godzin. Za to pierwsze aresztowanie. 

Poprzedniego wieczoru funkcjonariusze odpowiedzieli na wezwanie do tego samego 33-latka podczas lotu Spirit Airlines, gdzie również odmówił noszenia maski i zwyzywał  członków załogi przeróżnymi wulgaryzmami. Według informacji policyjnych, Grigoryan został również przyłapany na kradzieży kanapek i napojów gazowanych z Green Bean Coffee Shop na lotnisku.  Właściciel sklepu nie chciał zgłosić sprawy do sądu, zatem skończyło się na upomnieniu.

tutaj znajdziesz tanie loty do USA

Poprzedni artykułToaleta w samolocie – wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale wstydziliście się zapytać
Następny artykułZłe wieści dla Polaków! Czarnogóra zmienia zasady wjazdu
blank
Redaktor Tanie-Loty.pl, prowadzi również własnego bloga podróżniczego. Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania globtroterka. Mistrzyni wyłapywania okazji i latania za grosze. W wolnym czasie planuje kolejne wojaże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here