3 przestępstwa, 2 loty, 1 pasażer. To musiało się tak skończyć

Zdarzają się sytuacje, kiedy nie pozostaje nic innego jak tylko przecierać oczy ze zdumienia. Pasażerowie są różni, sytuacje wszelakie można zrozumieć i usprawiedliwić zmęczeniem albo rozdrażnieniem. Ale jeśli ktoś robi coś trzykrotnie, a tym czymś jest łamanie prawa, to raczej może się spodziewać wiadomego rezultatu – aresztowania.

Pewien problematyczny pasażer został usunięty z dwóch lotów i aresztowany za zakłócanie porządku publicznego po odmowie założenia maseczki w samolocie na międzynarodowym lotnisku Nashville. 

Sytuacja miała miejsce we wtorek około 5:30 rano. Wtedy to Artur Grigoryan został aresztowany przez policję, kiedy odmówił noszenia maski na pokładzie. Jego aresztowanie znacznie opóźniło lot. Jednak nie było to jego pierwsze spotkanie z policją w ciągu 24 godzin. Za to pierwsze aresztowanie. 


Poprzedniego wieczoru funkcjonariusze odpowiedzieli na wezwanie do tego samego 33-latka podczas lotu Spirit Airlines, gdzie również odmówił noszenia maski i zwyzywał  członków załogi przeróżnymi wulgaryzmami. Według informacji policyjnych, Grigoryan został również przyłapany na kradzieży kanapek i napojów gazowanych z Green Bean Coffee Shop na lotnisku.  Właściciel sklepu nie chciał zgłosić sprawy do sądu, zatem skończyło się na upomnieniu.

tutaj znajdziesz tanie loty do USA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here