Wyobraź to sobie: Ty, kolekcja książek do czytania i polecania, a wszystko to na rajskiej wyspie na Malediwach. I jeszcze Ci za to płacą! Jeśli ta propozycja brzmi dla Ciebie jak idealna praca, to mamy dla Ciebie dobre wieści. Luksusowy hotel na Malediwach poszukuje kogoś do sprzedawania książek!

Praca marzeń dla podróżnika

Oferta pracy dotyczy wszystkich chętnych, którzy nie mają nic przeciwko, by zamieszkać na Atolu Baa, w pięciogwiazdkowym luksusowym hotelu Soneva Fushi i pracować jako księgarz. Do głównych obowiązków szczęśliwca należeć będzie sprzedawanie i polecanie książek oraz prowadzenie warsztatów z kreatywnego pisania dla dorosłych i osobnych zajęć dla dzieci.

Do dodatkowych zajęć będzie należało pisanie bloga dotyczącego życia na wyspie. Ma to być element szerszej kampanii marketingowej w mediach społecznościowych. Praca będzie wymagała współpracy z Ultimate Library, firmą zajmującą się dostarczaniem spersonalizowanych kolekcji książek dla hoteli i prywatnych osób. Oferta wymaga pozostania na wyspie co najmniej przez 3 miesiące.


Księgarnia jest zupełnie nowym pomysłem, a znajdować się w niej będą wybrane publikacje dotyczące m.in. sztuki, przyrody, podróży i historii w pięknych kolekcjonerskich wydaniach. Głównym celem księgarni jest przybliżenie gościom hotelu miejsca, które wybrali na swój wypoczynek.

Gdzie aplikować?

Wszyscy zainteresowani ofert pracy powinni wysłać swoją aplikację wraz z CV i przykładowymi próbkami swoich tekstów na maila hello@ultimatelibrary.co.uk. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Ultimate Library.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here