Desperacka akcja! Nie uwierzysz, co zrobił ten mężczyzna, by zdążyć na lot

Zdarzyło się to chyba każdemu. A w obecnych czasach na pewno częściej niż wcześniej. Spóźnienie się na samolot do przyjemności nie należy, a już sama perspektywa patrzenia bezradnie jak właśnie odlatuje upragniona maszyna, może doprowadzić do załamania nerwowego. Nie wszyscy potrafią znieść taką sytuację ze stoickim spokojem. Ale nie każdy byłby w stanie zrobić coś takiego, jak pewien Rosjanin na lotnisku w Moskwie.

Akcja na taśmociągu

Zdesperowany podróżnik postanowił przedostać się do samolotu przez system bagażowy, by w ten sposób ominąć zbyt długą kolejkę. Odwagi dodało mu zapewne kilka głębszych łyków któregoś z alkoholowych napojów, ponieważ po fakcie okazało się, że był pijany. 27-latek pochodzący z Jałty przedostał się do systemu bagażowego lotniska Szeremietiewo w Moskwie, a następnie rozpoczął fascynującą, choć krótką, podróż po taśmociągach. 

Najpierw wybrał zły kierunek i zniosło go na niewłaściwą karuzelę, a następnie trafił na skrzyżowanie taśmociągów, gdzie zgubił swoje obuwie i zmienił pozycję z wertykalnej na horyzontalną. Usiłował desperacko naprawić swój błąd, jednak było na to już za późno. Jego bagaż podręczny zaplątał się w barierkę, a kiedy w końcu udało mu się oswobodzić, taśmociąg porwał go na niezapomnianą przejażdżkę aż do miejsca, gdzie bagaże są prześwietlane. I tam też czekali na niego pracownicy ochrony i zakończyli tym samym jego nieudaną próbę ominięcia kolejki. 

Zobaczcie film z tego wydarzenia. Zdecydowanie zasługuje na specjalną ścieżkę dźwiękową, np. Z Benny’ego Hilla. 

Zobacz inne dziwne sytuacje na lotniskach. Oto top 5 najdziwniejszych zachowań pasażerów.

Poprzedni artykułMyśleli, że dostaną zwrot za lot, ale tego się nie spodziewali
Następny artykułWodospad już nie wystarczy! Byłeś na nowym najlepszym lotnisku świata?
blank
Tworzymy dla Was wartościowe treści już od 2006 roku. Inspirujemy do wyruszenia w podróż, otwarcia na nowych ludzi i kultury, smakowania nowych potraw i ekscytowania się pięknymi widokami. Leć i odkryj świat!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here