Desperacka akcja! Nie uwierzysz, co zrobił ten mężczyzna, by zdążyć na lot

Zdarzyło się to chyba każdemu. A w obecnych czasach na pewno częściej niż wcześniej. Spóźnienie się na samolot do przyjemności nie należy, a już sama perspektywa patrzenia bezradnie jak właśnie odlatuje upragniona maszyna, może doprowadzić do załamania nerwowego. Nie wszyscy potrafią znieść taką sytuację ze stoickim spokojem. Ale nie każdy byłby w stanie zrobić coś takiego, jak pewien Rosjanin na lotnisku w Moskwie.

Akcja na taśmociągu

Zdesperowany podróżnik postanowił przedostać się do samolotu przez system bagażowy, by w ten sposób ominąć zbyt długą kolejkę. Odwagi dodało mu zapewne kilka głębszych łyków któregoś z alkoholowych napojów, ponieważ po fakcie okazało się, że był pijany. 27-latek pochodzący z Jałty przedostał się do systemu bagażowego lotniska Szeremietiewo w Moskwie, a następnie rozpoczął fascynującą, choć krótką, podróż po taśmociągach. 

Najpierw wybrał zły kierunek i zniosło go na niewłaściwą karuzelę, a następnie trafił na skrzyżowanie taśmociągów, gdzie zgubił swoje obuwie i zmienił pozycję z wertykalnej na horyzontalną. Usiłował desperacko naprawić swój błąd, jednak było na to już za późno. Jego bagaż podręczny zaplątał się w barierkę, a kiedy w końcu udało mu się oswobodzić, taśmociąg porwał go na niezapomnianą przejażdżkę aż do miejsca, gdzie bagaże są prześwietlane. I tam też czekali na niego pracownicy ochrony i zakończyli tym samym jego nieudaną próbę ominięcia kolejki. 

Zobaczcie film z tego wydarzenia. Zdecydowanie zasługuje na specjalną ścieżkę dźwiękową, np. Z Benny’ego Hilla. 

Zobacz inne dziwne sytuacje na lotniskach. Oto top 5 najdziwniejszych zachowań pasażerów.

Redakcja
Redakcja
Tworzymy dla Was wartościowe treści już od 2006 roku. Inspirujemy do wyruszenia w podróż, otwarcia na nowych ludzi i kultury, smakowania nowych potraw i ekscytowania się pięknymi widokami. Leć i odkryj świat!

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,895ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze