Czy to ptak? Czy to samolot? To latający żółw!

Japońska linia lotnicza All Nippon Airways (ANA) odebrała właśnie nowiutkie, świeżo pomalowane Airbusy A380. Już w maju na niebie, przy drobinie szczęścia, zobaczyć będzie można latającego żółwia – właśnie tak pomalowana została jedna z maszyn.

Samolot ma jedne z bardziej nietypowych malowań, jakie do tej pory zawitały w przestworzach. Olbrzymi turkusowy żółw wydaje się być wpisany w sylwetkę maszyny: głowa jest dziobem, tułów kadłubem, a kończyny skrzydłami.

Latającego żółwia będzie można zobaczyć w Tokio i Honolulu – będzie latał właśnie na tej trasie. Pod koniec roku dołączą do niego jeszcze dwa podobnie pomalowanie maszyny: jedna zielona, druga pomarańczowa.

All Nippon Airways mogą się już pochwalić innymi efektownymi malowaniami swoich samolotów. Można już było zobaczyć ich wersję Star Wars, Pokemonów oraz postaci z bajek. Nowe Airbusy A380 urozmaicą kolorowe portfolio przewoźnika. Sam Airbus A380 nie ma ostatnio zbyt dobrej passy. Mimo bardzo pozytywnych recenzji pilotów i pasażerów, jego produkcja zostanie wstrzymana w 2021 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here