W tym sezonie świątecznym linie Emirates zachęcają, aby wybrać się na wakacje życia do jednego z ciekawych kierunków znajdujących się w ofercie przewoźnika.

Zbliżają się święta

Święta z liniami Emirates będą niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich podróżujących liniami w tym okresie. Przewoźnik oferuje egzotyczną przygodę dla podniebienia w postaci bezpłatnego posiłku inspirowanego kierunkiem docelowym podróży oraz wybór ekskluzywnych win i napojów. Rozrywkę zapewni wielokrotnie nagradzany system ice, w którym znajdą się nowe i klasyczne filmy i piosenki świąteczne, a także 3,5 tys. innych kanałów z filmami, programami telewizyjnymi, sportem, muzyką i grami.

Spieszącym się pasażerom przewoźnik gwarantuje szybką podróż z punktu A do punktu B z zaledwie jedną przesiadką w Dubaju. Żądni wrażeń mogą skorzystać z oferty Emirates i przedłużyć postój w Dubaju do trzech dni bez dodatkowych opłat za bilety. Dzięki wysokim limitom bagażu podróżujący liniami Emirates nie muszą martwić się o ciężar walizki w trakcie zakupów. Limity bagażu to 35 kg w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes i 50 kg w klasie pierwszej.

Pasażerowie, którzy kupili bilet w klasie biznes lub pierwszej, mają zapewnioną usługę szoferską Emirates. W ramach usługi podróżujący są odbierani spod domu i przewożeni samochodem na lotnisko lub z powrotem – szybko, sprawnie i wygodnie.

Poszukujący oryginalnych i ekskluzywnych prezentów dla najbliższych znajdą je w wyjątkowej ofercie klasy pierwszej do zamówienia przez internet. To także świetny pomysł dla osób, które nie mają czasu na długie poszukiwania – wystarczy kilka kliknięć myszką, żeby znaleźć idealny podarunek.

1. Do Singapuru na łyżwy w T-shircie

Singapurczycy uwielbiają wszelkiego rodzaju święta, a Boże Narodzenie nie jest tu wyjątkiem. W grudniu całe miasto przeobraża się w magiczną krainę świateł, a na ulicach panuje świąteczna atmosfera.

Od 30 listopada do 26 grudnia w parku Gardens by the Bay można podziwiać jarmark bożonarodzeniowy Christmas Wonderland. Z okazji Gwiazdki słynny park o powierzchni przeszło 100 hektarów zdobią bogate dekoracje, w tym olbrzymia choinka i piękne, różnokolorowe światełka. Ogromny jarmark świąteczny w europejskim stylu, na którym można znaleźć oryginalne prezenty wszelkiego rodzaju, należy do obowiązkowych punktów programu.

Na jarmarku czekają atrakcje dla całej rodziny – akrobacje cyrkowe, pokazy iluzjonistów, Mikołaje, lodowisko na świeżym powietrzu i wiele innych. Amatorzy dobrego jedzenia mogą liczyć na imponujący wybór potraw ze straganów i wykwintnych dań z całego świata w przystępnych cenach. Przy średnich temperaturach grudniowych rzędu 28°C świąteczny klimat nie musi oznaczać marznięcia. Może warto spróbować wybrać się na łyżwy w T-shircie?

Koszt biletu do Singapuru już od 2924 zł.

Fot. Shutterstock

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here