Wysyp letnich kierunków od LOT! Aż 14 nowych tras!

PLL LOT już teraz szykują letnią ofensywę. Linia planuje uruchomienie najpopularniejszych sezonowych kierunków także z lotnisk regionalnych. Bilety są już w sprzedaży!

Wzorem zeszłorocznej akcji #lotnawakacje także w tym roku LOT będzie oferował loty nie tylko z Warszaw. Także pasażerowie lotnisk regionalnych powinni być zadowoleni.

W wakacje dostępnych będzie 14 nowych tras:

  • z Gdańska do Burgas
  • z Katowic do Kalamaty, Barcelony, Burgas (4 razy w tygodniu), Aktion (Leukada w regionie Wysp Jońskich), Aten (2 razy w tygodniu), na Samos i do Warny (2 razy w tygodniu),
  • z Poznania na Majorkę,
  • z Rzeszowa do Zadaru,
  • z Warszawy do Tivatu (Czarnogóra) i Batumi,
  • z Wrocławia do Barcelony, na Kos,

Loty zostaną zainaugurowane już w połowie czerwca (dokładnie 18 czerwca), a większość z nich będzie obsługiwana raz w tygodniu.

Michał Fijoł, Członek Zarządu ds. Handlowych powiedział:

Coraz szybsze tempo szczepień w Europie, oraz stopniowe luzowanie obostrzeń przez kraje europejskie pozwala nam na ostrożny optymizm w perspektywie najbliższych miesięcy. Dlatego we współpracy z biurami podróży planujemy kształt naszej siatki połączeń uzupełniając ją o kolejne, nieobsługiwane dotąd kurorty. Jednocześnie bardzo uważnie obserwujemy sytuację epidemiczną oraz popyt na poszczególnych kierunkach. W miarę możliwości planujemy też sukcesywnie przywracać połączenia regularne i transatlantyckie.

Przypominamy, że oprócz tych nowych połączeń, do siatki LOT-u powrócą połączenia sezonowe. Będzie można znowu polecieć m.in. na Zakynthos, do Macedonii, na Sycylię, Sardynię, Maltę, Korfu, Kos, Santorini, Ibizę. Dostępne będą też loty na Lazurowe Wybrzeże, do Chorwacji, Wenecji czy Czarnogóry. Te połączenia ruszają już 28 maja!

Poprzedni artykułKarmienie wombatów, niańczenie leniwców: 7 pomysłów na wolontariat ze zwierzętami. Ile to kosztuje?
Następny artykułWybierasz się tam na majówkę? Polska ambasada apeluje do Polaków o ostrożność
blank
Z Tanimi Lotami związana od 2010 roku. Szefowa redakcji i opiekun Społeczności. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieciaków i żona pilota samolotów. Pasjonuje się dobrą kuchnią i uwielbia wyszukiwać tanie loty. Kocha polskie morze i ma słabość do włoskiej pizzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here