Treść strony

tanie-loty-na-lazurowe-wybrzeze

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Tanie loty na Lazurowe Wybrzeże

Znajdź nas w social mediach

Lazurowe Wybrzeże to jedno z najpiękniejszych miejsc we Francji. Możesz się tam rozkoszować francuskim jedzeniem i winem, wygrzewać się na malowniczych plażach, zwiedzać słynne miasta i klimatyczne małe miasteczka. Tę część Francji warto zobaczyć chociaż raz w życiu.

Skąd polecisz na Lazurowe Wybrzeże? Jakie lotniska znajdują się na Lazurowym Wybrzeżu?

Najprościej dostać się na Lazurowe Wybrzeże lecąc do Nicei. Port lotniczy Nicea – Lazurowe Wybrzeże znajduje się 7 km na zachód od Nicei. To jeden z najruchliwszych portów we Francji. Z Polski możesz tam polecieć z Warszawy i Krakowa. Z lotniska Nicea - Lazurowe Wybrzeże do Nicei można dojechać sprawnie i stosunkowo szybko tramwajem lub taksówką. Znajdziesz tam także wypożyczalnie samochodów. Pomiędzy terminalem pierwszym i terminalem drugim kursuje co kilka minut darmowy autobus. Przejazd trwa około 8 min. Z lotniska możesz również pojechać bezpośrednio do Monako i Cannes autobusem lub pociągiem. 

Pogoda na Lazurowym Wybrzeżu. Kiedy najlepiej lecieć na Lazurowe Wybrzeże?

Szczyt sezonu na Lazurowym Wybrzeżu przypada od maja do września. To najbardziej popularny czas wśród turystów, z naciskiem na czerwiec, lipiec i sierpień. Najtaniej można na Lazurowe Wybrzeże można polecieć w zimie, wtedy też zazwyczaj są najtańsze bilety lotnicze. Tamtejszy klimat jest stosunkowo łagodny, także zupełnie poza sezonem również warto odwiedzić Lazurowe Wybrzeże.

Temperatury średnie dzienne na Lazurowym Wybrzeżu spadają w zimie do 6°C, natomiast w lecie dochodzą do 28°C. W miesiącach letnich temperatury mogą dochodzić do 30°C.Na wiosnę od marca do maja można się spodziewać temperatury od 14 do 19°C, natomiast jesienią od września do listopada temperatury spadają od 24 do 16°C.

Dlaczego warto znaleźć tanie loty na Lazurowe Wybrzeże i polecieć do tego regionu?

Lazurowe Wybrzeże to jeden z najbardziej znanych obszarów wypoczynkowych Europy. Dla wszystkich wielbicieli malowniczych plaż jest to idealne miejsce do wypoczynku, dodatkowo można liczyć na zwiedzanie mnóstwo zabytków, nie tylko w samej Nicei czy Cannes. Jeśli zdecydujesz się wynająć samochód masz również możliwość jechania malowniczymi drogowymi serpentynami, które biegną tuż przy Morzu Śródziemnym. Z Lazurowego Wybrzeża warto również pojechać do Monako i zobaczyć tamtejszy Pałac Książęcy czy wejść do któregoś z kasyn w Monte Carlo.

Najczęściej zadawane pytania

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie loty na Lazurowe Wybrzeże?

Na Lazurowe Wybrzeże polecisz bezpośrednio z Polski liniami Wizz Air i LOT. 

Jak długo trwa lot na Lazurowe Wybrzeże?

Zależnie od trasy, loty z Polski na Lazurowe Wybrzeże trwają ok. 2 godziny i 15 minut. Są to bezpośrednie loty.

Ile kosztują bilety lotnicze na Lazurowe Wybrzeże?

Bilety lotnicze na Lazurowe Wybrzeże można znaleźć już za około 200 zł w jedną stronę. Zdarzają się jednak także okazje na loty już za mniej więcej 150 zł.

Kiedy najtaniej lecieć na Lazurowe Wybrzeże?

Najtaniej można na Lazurowe Wybrzeże polecieć w lutym, choć w szczycie sezonu można trafić na promocyjne oferty.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Najlepsze okazje

Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 112 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 117 Sprawdź Europejskie STOLICE na wyciągnięcie ręki! Lećcie30 ofert od 112 Sprawdź Gdzie jechać we Włoszech? Daj się skusić na tanie loty na jedną z pięknych wysp!12 ofert od 300 Sprawdź