Wystartowały tanie loty z Gdańska do Rygi

Linie airBaltic wracają na lotnisko w Gdańsku. Dziś (30 marca) wystartował pierwszy po siedmiu latach samolot tego przewoźnika z lotniska im. Wałęsy. Tanie loty na trasie Gdańsk – Ryga zapewnią połączenie z atrakcyjną Łotwą. To piękne miasto warto wybrać na city break, czyli krótki weekendowy pobyt.

A może Łotwa? Tanie loty do Rygi z Gdańska już są

Pierwszy samolot z Gdańska do Rygi wystartował dzisiaj. W siatce połączeń znajdą się trzy loty w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Samoloty w tygodniu będą startowały z Rygi o godz. 8 czasu lokalnego, a z powrotem będą wylatywały o 8:50, natomiast w soboty z Rygi będą wylatywały o 18:30 czasu lokalnego, a z Gdańska o godz. 18:50.

Linia airBaltic, łotewski przewoźnik z większością udziałów państwowych, ma całkiem imponującą siatkę połączeń. Stamtąd można łapać tanie loty m.in. do byłych republik poradzieckich.

Poprzedni artykułLot i Air Astana zaczynają współpracę. Polecisz na jednym bilecie do Ałmatów!
Następny artykułLądowanie w Warszawie w trudniejszych warunkach już możliwe
blank
Redaktor Tanie-Loty.com.pl i redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl. Z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca na świecie i w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here