Wyniki testu PCR w 30 minut? Na tym polskim lotnisku to możliwe!

Wylatujesz za granicę, a kraj do którego lecisz wymaga testu na koronawirusa typu PCR? Na jednym z polskich lotnisk wyniki takiego testu otrzymasz nie w kilka czy kilkanaście godzin ale w 30 minut!

Lotnisko Chopina poinformowało w swoich mediach społecznościowych, że wszyscy pasażerowie wylatujący z warszawskiego lotniska, mogą skorzystać z ekspresowych testów PCR w trybie CITO. Wyniki takiego testu mają być dostępne do maksymalnie 30 minut od pobrania próbki

Dzięki nowej maszynie można otrzymać wynik testu PCR w trybie CITO w maksymalnie 30 min. W przypadku testu RT-PCR należy zgłosić się do Punktu odpowiednio wcześniej, ponieważ odbiór wyniku testu RT-PCR możliwy jest po 24 godzinach. Wyniki wydawane będą również w Mobilnym Punkcie Pobrań zlokalizowanym przy terminalu.

Niestety cena takiego testu jest dość powalająca. Kosztuje on aż 620 zł! Cóż za ekspresową usługę trzeba płacić… Dla porównania szybki test antygenowy to wydatek 200 zł, zaś cena testu RT-PCR wynosi 520 zł.


Zobacz też

https://www.tanie-loty.com.pl/czytelnia/aktualnosci/potrzebujesz-szybkiego-testu-przed-lotem-do-holandii-wiemy-ktore-lotniska-go-wykonuja-i-ile-to-kosztuje/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here