Wizz stawia na Polskę: 4 nowe połączenia

Wizz Air ogłosił dodanie czterech nowych tras z Polski do swojej siatki połączeń. W czerwcu w ofercie przewoźnika znajdziecie połączenia z Lublina do Burgas, z Poznania i Warszawy do Lwowa na Ukrainie oraz z Warszawy do Malagi w Hiszpanii.

Loty ruszą już 11 i 13 czerwca, tak jak większość nowych tras przewoźnika. Wygląda na to że letnia siatka połączeń Wizz Air będzie naprawdę bogata.

Połączenia będą oferowane dwa razy w tygodniu na trasach Lublin – Burgas, Poznań – Lwów i Warszawa – Malaga, natomiast połączenie Warszawa – Lwów – trzy razy w tygodniu.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała:


Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejne trasy WIZZ z Polski. Wraz z nadchodzącym latem, chcemy zaoferować naszym pasażerom jak najszerszy wachlarz możliwości podróżowania. Wierzymy, że w sezonie wakacyjnym nasi pasażerowie będą mogli spełniać swoje podróżnicze marzenia i realizować swoje plany wyjazdowe. Bułgaria, Hiszpania i Ukraina dodane dziś do polskiej siatki połączeń WIZZ czekają! Jesteśmy przekonani, że nowe trasy dostarczą Polakom jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here