Do wakacji już tęskno, ale do urlopu zostało jeszcze trochę czasu? I to zdecydowanie za dużo niż byś sobie życzył? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, aby poczuć namiastkę tego, co Cię czeka w gorącym sezonie. Weekend czerwcowy 2018 to coś, co na pewno jest Ci potrzebne. Znaleźliśmy dla Ciebie sporo opcji all inclusive, aby wykorzystać ten czas.

1Turcja, Alanya

Weekend czerwcowy 2018. Fot. Shutterstock

Turcja znowu wróciła do łask i bardzo dobrze, bo ma do zaoferowania bardzo dużo. Możesz to sprawdzić podczas weekendu czerwcowego. Długie, czyste, piaszczyste plaże, słońce i pyszne, urozmaicone jedzenie – czego chcieć więcej. Najsłynniejszą plażą regionu jest Plaża Kleopatry. A tam krystalicznie czysta woda. Okolica może zawrócić w głowie. Według legendy kąpała się tu sama Kleopatra.

Przepiękne wybrzeże Riwiery Tureckiej robi wrażenie. Alanya leży na skalistym półwyspie z charakterystyczną twierdzą na szczycie.

Nie będziesz tu też narzekał na brak atrakcji życia nocnego. Wiele knajp i barów spełni Twoje oczekiwania. Nie zapomnij też zajrzeć na miejski bazar, który nie przestaje tętnić życiem. A na północy od miasta trafisz na potężne pasmo gór Taurus.

Leć do Turcjii

Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here