Do wakacji już tęskno, ale do urlopu zostało jeszcze trochę czasu? I to zdecydowanie za dużo niż byś sobie życzył? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, aby poczuć namiastkę tego, co Cię czeka w gorącym sezonie. Weekend czerwcowy 2018 to coś, co na pewno jest Ci potrzebne. Znaleźliśmy dla Ciebie sporo opcji all inclusive, aby wykorzystać ten czas.

1Turcja, Alanya

Najpiękniejsze plaże Turcji - Alanya
Weekend czerwcowy 2018. Fot. Shutterstock

Turcja znowu wróciła do łask i bardzo dobrze, bo ma do zaoferowania bardzo dużo. Możesz to sprawdzić podczas weekendu czerwcowego. Długie, czyste, piaszczyste plaże, słońce i pyszne, urozmaicone jedzenie – czego chcieć więcej. Najsłynniejszą plażą regionu jest Plaża Kleopatry. A tam krystalicznie czysta woda. Okolica może zawrócić w głowie. Według legendy kąpała się tu sama Kleopatra.

Przepiękne wybrzeże Riwiery Tureckiej robi wrażenie. Alanya leży na skalistym półwyspie z charakterystyczną twierdzą na szczycie.

Nie będziesz tu też narzekał na brak atrakcji życia nocnego. Wiele knajp i barów spełni Twoje oczekiwania. Nie zapomnij też zajrzeć na miejski bazar, który nie przestaje tętnić życiem. A na północy od miasta trafisz na potężne pasmo gór Taurus.

Leć do Turcjii

Poprzedni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here