To połączenie spodoba się wszystkim miłośnikom Włoch! Wizz Air już w lipcu poleci do Olbii z Warszawy

Wizz Air ogłasił dzisiaj nową, niskokosztową trasę z Lotniska Chopina w Warszawie do Olbii na Sardynii we Włoszech. Nowe połączenie zostanie uruchomione 4 lipca i będzie realizowane dwa razy w tygodniu. Bilety dostępne są już w sprzedaży. Ceny zaczynają się od 139 złotych.

Olbia, położona w północno-wschodniej części Sardynii, nad Morzem Tyrreńskim, jest znanym ośrodkiem turystycznym, jednym z głównych miast włoskiej wyspy. Piękne piaszczyste plaże, 300 słonecznych dni w roku, bliskość Szmaragdowego Wybrzeża – to doskonała propozycja na tegoroczne wakacje.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała:


Z radością wzbogacamy siatkę połączeń WIZZ z Lotniska Chopina w Warszawie o nowe, wakacyjne miejsce. Ogłaszając dziś, kolejną, słoneczną trasę z Polski – do Olbii na Sardynii, WIZZ daje jeszcze więcej możliwości i inspiruje polskich klientów do planowania długo oczekiwanych wakacji. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here