To będą udane wakacje! Ryanair ogłasza nowe gorące kierunki!

Ryanair ogłosił aż 8 nowych tras z Polski na lato! Aż 4 z nich to trasy z lotniska Warszawa Modlin, 3 z portu lotniczego w Gdańsku, zaś 1 z Wrocławia.

Z lotniska Warszawa Modlin podróżni będą mogli polecieć do Bari, Katanii na Sycylii, na Zakynthos w Grecji i do Zadaru. Loty do Bari będą obsługiwane 4 razy w tygodniu a pozostałe kierunki 2 razy w tygodniu.

Z Gdańska będzie można polecieć 6 razy w tygodniu do Kopenhagi, 5 razy w tygodniu do Haugesund i 2 razy w tygodniu do Zadaru. Z kolei z Wrocławia będzie można polecieć do Zadaru także 2 razy w tygodniu.


Linia zwiększy także częstotliwość lotów na najpopularniejszych trasach (np do Pafos, Burgas czy Podgoricy). Nowe trasy oraz dodatkowe loty zostaną zainaugurowane w lipcu.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu  Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

Cieszymy się z ogłoszenia 100.000 dodatkowych miejsc, 8 nowych tras oraz zwiększenia częstotliwości lotów na najpopularniejszych kierunkach. Nowe trasy oraz dodatkowe loty uruchomione zostaną w lipcu i staną się CZĘŚCIĄ rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021.  

Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 października w ramach zero złotych opłaty za zmianę.

Z okazji ogłoszenia nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na loty do końca października. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać do soboty 3 kwietnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here