Coraz częściej podróżujesz, a tym samym stajesz się coraz lepszym ekspertem, który może z powodzeniem określać jakość usług świadczonych na poszczególnych lotniskach? Wiesz, które lotniska cieszą się dobrą sławą, a które wręcz przeciwnie. Gdzie nawet dłuższą przesiadką się nie zmartwisz, a które porty chciałbyś omijać z daleka. Wybrano najlepsze lotniska na świecie 2019 r. Dowiedz się jak głosowali podróżni.

Punktualność najważniejsza

Pisaliśmy ostatnio o najgorszych lotniskach świata 2019. Czytelnicy byli zaskoczeni. Ty też? Teraz przedstawimy listę tych najlepszych! Dane zostały zebrane przez Airhelp kierując się następującymi kryteriami:

 • punktualność
 • jakość usług (obsługa klienta, kolejki i czystość na lotniskach)
 • jakość jedzenia i sklepów

Wysoko na liście znajduje się również jedno z polskich lotnisk. Jesteś zaskoczony? Jakie są Twoje doświadczenia?

Poprzedni

10. Viracopos/Campinas International Airport, Campinas, Brazylia

 • Punktualność – 8,4 / 10 pkt
 • Jakość usług – 8,2 / 10 pkt
 • Jedzenie i sklepy – 7,9 / 10 pkt
 • Ogólna ocena – 8,2 / 10 pkt

Sprawdź: Loty do Brazylii

Fot. Feliphe Schiarolli/Unsplash
Poprzedni
8 KOMENTARZE
 1. I intrygujące, że w dziesiątce znalazły się 2 lotniska w
  Z Brazylii, podczas gdy w życiu nie widziałem straszniejszego lotniska niż w Sao Paolo, co w. prawda, było to najprawdopodobniej Guarulhos. W zw. z przesiadką spędziłem tsm jedne. najgorszych 8 godzin mojego życia, siedząc na podłodze i oglądjąc najbrzydszych ludzi świata, jakimi są tubylcy. Ale oczywiście nie to było tam najgorsze…

 2. Na GDA nie byłem (choc niewiele brakowało) ale z tych naszych bardzo dobrze oceniam KRK. W przypadku lotnisk małe może być piękne i tak jest w tym przypadku (bo np. WMI jest po drugiej stronie rankingu)

 3. Najlepsze lotniska to takie gdzie jesli musisz kiblowac 8 czy 12h to nie umrzesz z wycienczenia. Tylko nieliczne lotniska to maja. Sprobuj zrobic to np na Okeciu….

 4. Gdańsk świetne lotnisko i bardzo czyste!

 5. Lotnisko w Gdańsku powinno nosić nazwę Andrzeja Leppera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here