Siedem nowych tras z Polski! Spodoba Ci się ta lista

Choć podróże wciąż są utrudnione, to jednak nadzieja nie znika. A Wizz Air informuje o nowościach z Polski. Na wakacje przewoźnik ruchomi 7 nowych tras z 5 polskich miast. W czerwcu ruszą rejsy do Grecji, Bułgarii i Chorwacji.

Węgierskie linie podkreślają swoje silne zaangażowanie w działalność w Polsce, a za sprawą wdrożonych przez Wizz Air, dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie (w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie). pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie. Nowe wakacyjne trasy Wizz Air będą uruchomione w czerwcu 2021 roku.

Z Warszawy i Krakowa będzie można polecieć 2x w tygodniu na greckie wyspy: Kretę i Santorini, z Gdańska do Splitu, z Katowic na Korfu i 1x w tygodniu z Wrocławia do Burgas. Nowe trasy mają również stanowić wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także oferta dla pasażerów z Polski.


Oczywiście najlepiej, żeby pasażerowie odprawiali się drogą elektroniczną i dokonywali płatności online za dodatkowe usługi, aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W samolotach Wizz Air znajdują się filtry HEPA, które odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97 proc.wirusów i bakterii, jednak noszenie maseczek podczas lotu wciąż jest konieczne.

Jak podkreśla linia, mimo że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97 proc. wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here