Ryanair zaczyna współpracę z Air Malta, a przy okazji ogłasza promocję: bilety od 69 zł

Ryanair poinformował dziś o podjęciu współpracy z Air Malta. Dzięki niej 139 milionów pasażerów Ryanaira będzie mogło dokonać rezerwacji lotów również liniami Air Malta.

Promocja w ramach świętowania

Od dziś w sprzedaży znalazło się 21 tras do 8 krajów w Afryce, Azji i Europie, w tym do Rosji oraz Tunezji. Z okazji ogłoszenia nowego partnerstwa wprowadzono do sprzedaży bilety na podróż we wrześniu i październiku już od 65 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do czwartku (23 sierpnia) do północy.

David O’Brien, Chief Commercial Officer, powiedział:


Z przyjemnością ogłaszamy ekscytującą współpracę z Air Malta, która pozwali 139 milionom pasażerów Ryanaira dokonać rezerwacji lotów liniami Air Malta na stronie internetowej Ryanair.com. Wśród 21 nowych tras znalazły się m. in. loty do Izraela, Maroka, Rosji, Szwajcarii, Tunezji i na Ukrainę.

Partnerstwo z Air Malta jest naszą ostatnią inicjatywą w ramach programu „Always Getting Better” i kolejnym krokiem na drodze do stania się „Amazonem podróży”. Ryanair oferuje 53 trasy na Maltę, a od teraz klienci mają możliwość rezerwacji lotów na jeszcze większej liczbie kierunków. Ryanair jest więc idealnym wyborem dla klientów biznesowych oraz turystów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here