Rewolucja. Na pokładzie PLL LOT nie dostaniesz już Prince Polo! Co w zamian?

Zaczynają się zakazy dotyczące jedzenia na pokładach? Ostatnio pisaliśmy, że EasyJet zakazuje wnoszenia na pokład orzeszków ziemnych. Przewoźnik chce chronić pasażerów z alergią na orzeszki ziemne. Okazuje się, że jest ich coraz więcej i coraz głośniej domagali się oni usunięcia przekąski z menu. Teraz znikają wafelki Prince Polo z samolotów PLL LOT. Jednak nie ma to żadnego związku z alergiami. Bowiem na ich miejsce wskoczą inne smakołyki.

Grześki zamiast Prince Polo

Jak informuje Business Insider, do tej pory wafelki podawano jako słodką przekąskę dla podróżujących, a od 1 maja ich miejsce zajmą produkowane przez Goplanę Grześki. Zamiast Prince Polo znajdą je również pasażerowie w salonach biznesowych LOT-u na lotnisku Chopina.

Grześki zadebiutują w samolotach polskiego przewoźnika na trasach średnio- i dalekodystansowych. Oczywiście do wyczerpania zapasów Prince Polo będzie serwowane pasażerom lotów krajowych.

Jakub Panek z biura prasowego PLL LOT poinformował:

Produkt Goplany jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych wafelków w Polsce. Jego receptura nawiązuje do polskich tradycji cukierniczych. Jesteśmy przekonani, że nową propozycję docenią wszyscy nasi pasażerowie, w tym rosnąca liczba gości z zagranicy.

Biuro prasowe PLL LOT ma nadzieję, że krajowy produkt, który nawiązuje do polskich tradycji cukierniczych, zostanie doceniony zarówno przez polskich jak i zagranicznych pasażerów.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

 1. „Używam w nadmiarze pieprzu”, czy to będą Prince Polo czy Princi Cipi, ale interesujące jest, kto i ile przytulił kasy za tę zmianę?
  Czy to jest zakup z wolnej ręki?
  Czy był przetarg?
  Jakie kryteria obowiązywały?
  A właściwie, po co pytam?
  Przeca wsicko je zgodnie z prawem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
30,752ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze