Przejechała taśmą bagażową do przechowalni. Przewróciła się sięgając po psa

Pasażerka lotu z Belgradu na moskiewskie Szeremietiewo miała wypadek podczas odbierania bagażu. Na karuzeli bagażowej zobaczyła kontener ze swoim psem. Gdy po niego sięgała, straciła równowagę i przewróciła się na taśmociąg. Przejechała nim aż do przechowalni bagażu. Poobijała się nieco, a w dodatku musiała zapłacić karę.

Przewróciła się na taśmę bagażową

Jak podaje news.com, kobieta po pięćdziesiątce czekała na swój bagaż po wylądowaniu w Moskwie. Gdy zobaczyła swojego psa, chciała sięgnąć po kontener ze zwierzęciem, ale straciła równowagę i upadła na taśmę, a przy okazji się poobijała. Na pewno nie było jej do śmiechu.

Kobieta na taśmie wjechała aż do przechowalni, gdzie pracownicy lotniska wyładowywali walizki na karuzelę. Na pewno był to dla nich niecodzienny widok.

Pasażerka musiała też zapłacić karę za zniszczenie systemu transportu towarowego na lotnisku. Maksymalna kwota takiej grzywny może wynieść 1500 rubli (niecałe 100 zł).

Poprzedni artykułSzalona Środa i loty po Europie
Następny artykułDzięki połączeniom LOT-u do Seulu Warszawa zagra w koreańskim serialu
blank
Redaktor Tanie-Loty.com.pl i redaktor serwisu PolskaZachwyca.pl. Z pasją odkrywa i opisuje kolejne piękne miejsca na świecie i w Polsce. Częściej wybiera plecak, hostel i eskapady w nieznane miejsca, niż walizkę, hotel i zorganizowane wycieczki. Wieloletnia dziennikarka prasowa. Jest saunamistrzem i startuje w zawodach saunowych. Odpręża się czytając książki, w wolnych chwilach biega. Uwielbia gry planszowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here