Pracownik linii lotniczych został zwolniony za igraszki w toalecie z gwiazdorem filmów dla dorosłych

Można pomyśleć, że takie scenariusze powstają tylko na potrzeby filmów dla dorosłych. Jednak życie, jak wiadomo pisze je najlepiej. Pracownik linii lotniczych Delta Airlines już zdążył pożałować roli, na jaką się zdecydował. Został zwolniony za igraszki z aktorem filmów dla dorosłych w toalecie na pokładzie samolotu. Film dostał się do sieci.

Sfilmowany w toalecie z gwiazdą filmów dla dorosłych

Linie lotnicze Delta Airlines wszczęły śledztwo w związku z podejrzeniem, że ich pracownik podczas lotu uprawiał seks z gwiazdorem porno. Zastanawiasz się jak przewoźnik dowiedział się o całej sytuacji? W dzisiejszych czasach to bardzo proste. Okazało się, że aktor (zidentyfikowany jako Austin Wolf) nagrywał upojne chwile ze swoim młodszym kolegą, pracownikiem linii (ok. 20-letni mężczyzna).

Mało tego film został wrzucony do sieci (już jest usunięty) i trafił nieszczęśliwie do Delta Airlines. Może obeszłoby się bez tragicznych skutków, bo to był dzień wolny stewarda, ale sytuację zmienia fakt, że mężczyzna był ubrany w swój mundurek, reprezentujący linie lotnicze. Mężczyzna nie miał pojęcia o filmowaniu igraszek ani o wrzuconym nagraniu do internetu.

Młody pracownik Delta Airlines został już zwolniony z pracy. Rzecznik linii lotniczej oświadczył:

Ten film wideo nie odzwierciedla standardów profesjonalizmu, jakie oczekuje się od naszych pracowników, gdy reprezentują markę Delta lub podróżują jako pasażerowie w samolocie Delta.

Linie lotnicze wszczęły postępowanie w związku z naruszeniem przez ich pracownika standardów zachowania obowiązujących w firmie.

W związku z faktem, że mężczyzna nie zdawał sobie sprawy, że był filmowany, prowadzone jest kolejne postępowanie. Dotyczy filmu w sieci bez zgody mężczyzny.

Nauczycielka przyłapana z uczniem w toalecie… na pokładzie samolotu

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
27,018ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze