Praca marzeń dla podróżnika? Na samą myśl dostaje się skrzydeł. Chcesz się o taką postarać? Teraz możesz. Rozpoczęła się rekrutacja do światowego projektu World Life Experience. Jeśli kochasz podróże, lubisz pomagać, umiesz i dobrze czujesz się w dokumentowaniu swojego życia i działań na portalach społecznościowych – to śmiało możesz aplikować. 

Praca polega na pomaganiu potrzebującym i współpracowaniu z miejscowymi organizacjami charytatywnymi. To już 2. edycja programu. Aplikacje można składać online, wypełniając odpowiednią ankietę. Dostępnych jest 11 miejsc.


Praca marzeń dla podróżnika czeka

Możesz pomóc innym, a przy okazji zwiedzić kawałek świata albo odwrotnie – jak kto woli.
Rok podróży, 5 kontynentów, 20 organizacji pozarządowych i 11 osób  z otwartymi sercami tak można w skrócie opisać projekt World Life Experience i pracę marzeń dla podróżnika.

Taka roczna podróż, to niezwykłe doświadczenie w pracy wolontariusza. Poznajesz różne społeczeństwa i kultury z obopólną korzyścią. Dzięki Tobie codzienność może stać się lepsza! A te wszystkie działania społeczne, rozrywkowe czy kulturowe wykonujesz w grupie podobnych sobie, otwartych i chętnych pomagać, ludzi. A swoimi doświadczeniami i przeżyciami dzielicie się ze światem na portalach społecznościowych.

Projekt promuje społeczną odpowiedzialność poprzez praktyczne zaangażowanie w pracę z lokalnymi organizacjami. Na celu ma podniesienie świadomości na temat różnorodności społecznej i kulturowej na świecie.

World Life Experience 2nd Edition is waiting for you!

Would you like to colaborate in world social transformation? ??Don´t miss this amazing opportunity. Apply for the second edition!Thank you Franco Rivas. ??Follow his work on instagram: @franco.rivas and Twitter: @glassofjager! ?? #happy #amazing #travel #worldunion #volunteer #wanderlust #passportlife #beautifuldestinations #exploringtheglobe #worldlifeexperience

Opublikowany przez World Life Experience 15 maja 2018

Kto może starać się o pracę marzeń?

Jeśli ukończyłeś 21 lat, ale nie masz więcej niż 39 lat – możesz zgłaszać swoją chęć udziału w projekcie! Masz czas do 20 lipca 2018! Podróż potrwa od stycznia do listopada 2019 roku.

Wynagrodzenie?

Tak! To nie do końca wolontariat. Możesz liczyć na wynagrodzenie. Najlepsza praca na świecie da Ci 2.500 euro miesięcznie. World Life Experience pokrywa również wszystkie wydatki związane z podróżą (bilety, zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia, ubezpieczenia i podstawowa opieka zdrowotna).

Organizatorzy piszą:

Stań się świadomy społecznej, środowiskowej i kulturowej różnorodności istniejącej na świecie!

Gotowy, aby aplikować? Śmiało! Świat czeka właśnie na Ciebie! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here