Powstało nowe połączenie Emirates do Ameryki Południowej

Powstała nowa opcja dla chcących latać do Ameryki Południowej. Linie Emirates otworzyły połączenie do Santiago, stolicy Chile, przez Sao Paulo w Brazylii.

Rozkład nowej trasy

Lot nr EK263 z Dubaju będzie odbywać się we wtorki, czwartki, piątki, soboty i niedziele o 9.05 czasu lokalnego. Przylot do São Paulo nastąpi o 17.00. Ponowny odlot o 18.30 z lądowaniem w Santiago o 21.40 tego samego dnia. Lot powrotny nr EK264 z Santiago zaplanowano na poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele o 1.10 czasu lokalnego z lądowaniem w São Paulo o 5.55. Następnie samolot wyruszy z São Paulo o 7.45 w kierunku Dubaju, gdzie wyląduje o 5.15 następnego dnia.

Nowe połączenie zapewni możliwość przesiadki do wielu kierunków w rozbudowanej siatce połączeń Emirates i partnerskich linii flydubai.

Tym samym Emiratews uruchomi pięć dodatkowych lotów w tygodniu do São Paulo, uzupełniając dotychczasowe codzienne połączenie A380 z Dubaju do brazylijskiego miasta. Liczba lotów Emirates do São Paulo wyniesie łącznie 12 tygodniowo.

Połączenie obsłuży niedawno odnowiony samolot Boeing 777-200LR w konfiguracji dwuklasowej, oferując 38 miejsc w układzie 2-2-2 w klasie biznes oraz 264 miejsca w klasie ekonomicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here