Pierwszy adwentowy kalendarz od linii lotniczej! Zawiera bilety lotnicze i podróżnicze prezenty!

Linie lotnicze easyJet zaproponowały swoim podróżnym pierwszy świąteczny „Kalendarz adwentowy” – Advent(ure) Calendar wypełniony niezwykłymi prezentami. Kalendarz to edycja limitowana i składa się z 12 szufladek, w którym znajdują się prezenty, które ucieszą każdego podróżnika. W środku znajdziecie m.in. 4 podwójne bilety lotnicze w dwie strony oraz vouchery.

Co dokładnie zawiera pudełko z kalendarzem?

  • Cztery podwójne bilety dla 2 osób (obejmujące bagaż rejestrowany)
  • roczne członkostwo easyJet Plus warte 215 funtów
  • vouchery do wykorzystania w bistro na pokładzie samolotów easyJet
  • voucher na wycieczki od „GetYourGuide” o wartości 75 funtów
  • voucher na wynajęcie samochodu.
blank
Fot. Joe Pepler / PinPep

Kalendarz Adwentowy easyJet będzie w sprzedaży od piątku 26 listopada na stronie easyJet.com/advent-calendar. Ile będzie kosztować? Kalendarz został wyceniony na 695 funtów, ale według przewoźnika loty i vouchery w nim zawarte są warte ponad 1500 funtów. Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przekazany na rzecz Age UK Bedford.

Rachael Smith, dyrektor ds. propozycji i innowacji w easyJet, powiedziała:

Wiemy, że nasi klienci nie mogą się doczekać, aby nadrobić stracony czas i cieszyć się doświadczeniami, których im brakowało, dlatego cieszymy się, że uruchomiliśmy nasz pierwszy „Kalendarz adwentowy”, który może stać się idealnym prezentem świątecznym.

W każdym kalendarzu klienci znajdą wszelkiego rodzaju upominki podróżnicze, od lotów do ponad 130 miejsc docelowych w naszej europejskiej siatce połączeń, po niezapomniane wrażenia i wycieczki, a także dodatki podróżne, dzięki którym wycieczki w przyszłym roku będą wyjątkowe. To idealny prezent dla tych, którzy chcą podarować przygodę.

Bony i vouchery z kalendarza mogą być wykorzystane od 1 grudnia 2021 do 21 grudnia 2022.

Podoba się Wam ten pomysł? Uważacie, że wart jest swojej ceny?

Poprzedni artykułBlack Friday w Ryanair: jeden bilet kupujesz, drugi masz za darmo
Następny artykuł40% taniej w Wizz Air! Ruszył Różowy Piątek!
blank
Z Tanimi Lotami związana od 2010 roku. Szefowa redakcji i opiekun Społeczności. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieciaków i żona pilota samolotów. Pasjonuje się dobrą kuchnią i uwielbia wyszukiwać tanie loty. Kocha polskie morze i ma słabość do włoskiej pizzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here