Nowe trasy z Berlina, dobre wieści dla nas

Dobre wieści dla osób poszukujących tanich połączeń w różne kierunki niekoniecznie z Polski. Lotnisko w Berlinie (Tegel) zyskało aż 13 nowych połączeń.

13 nowych tras easyJet z Berlina

13 nowych tras ogłosił easyJet. Z Berlina tanią linią lotniczą będzie można polecieć do: Grenady w Hiszpanii, Aarhus w Danii, Belgradu w Serbii, Goteborgu w Szwecji, Grazu w Austrii, na Minorkę, do Lublany w Słowenii, Montpellier i Biarritz we Francji, Ankony, Genewy i Cagliari we Włoszech oraz Oslo w Norwegii.

Tym samym easyJet powrócił do Norwegii po 4 latach nieobecności. Tym razem będzie latał do Oslo Gardermoen właśnie z Berlina. Poprzednie połączenie było pomiędzy Londyn Gatwick a Bergen. Wszystkie nowe trasy z Berlina zaczną być obsługiwane po 5 sierpnia. Część z nich ruszy kilka dni wcześniej.

Nowe połączenia z Berlina są wynikiem przejęcia przez easyJet samolotów należących poprzednio do Air Berlin. Po upadku niemieckiego przewoźnika, Brytyjczycy wykupili 25 samolotów. Przed tym w easyJet latał jedynie z lotniska Schoenefeld, gdzie miał zbazowanych 12 maszyn. Polacy również chętnie korzystają z berlińskich lotnisk, wybierając tańsze połączenia i inne kierunki, niedostępne bezpośrednio z Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here