Nowa trasa Ryanaira ze Szczecina! Zaskoczony?

Ryanair ogłosił dziś nową, krajową trasę. Polecisz ze Szczecina do Krakowa już latem 2019 roku. Połączenie zostanie uruchomione w kwietniu i będzie realizowane 3 razy w tygodniu.

Nowe połączenie ze Szczecina

To czwarte połączenie Ryanaira ze Szczecina obok Dublina, Liverpoolu oraz Londynu Stansted. Takie trasy masz do wyboru na lato 2019, wszystkie w najniższych cenach. Możesz także skorzystać z ostatnich udogodnień w ramach programu “Always Getting Better” jak:

• obniżona opłata za przewóz bagażu rejestrowanego

– 120 zł x 20 kg
– 38 zł x 10 kg

• Ryanair Rooms i 10% zwrotu w punktach na loty

• ‘Try Somewhere New’ – nowy portal o podróżach na Ryanair.com

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

Cieszymy się bardzo z wprowadzenia nowej trasy ze Szczecina do Krakowa. Połączenie zostanie uruchomione w kwietniu i zastąpi inną trasę krajową ze Szczecina do Warszawy. To czwarta trasa Ryanaira ze Szczecina obok Dublina, Liverpoolu i Londynu Stansted. Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty ze Szczecina w cenie 17,63 zł. Bilety na loty w promocyjnych cenach na podróż w styczniu 2019 r. są już dostępne.

Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
24,224ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze