Nowa ekskluzywna poczekalnia biznesowa dla pasażerów Air France

Pokazy kulinarne, strefa ciszy, wellness, pokój zabaw dla dzieci i inne wyjątkowe usługi w ramach najnowszego salonu biznesowego na paryskim lotnisku Charlesa de Gaullea. Brzmi całkiem przyjemnie prawda?

Ekskluzywna poczekalnia dla pasażerów

W lipcu tego roku linie Air France oddały do użytku podróżnych całość swojego najnowszego salonu biznesowego na paryskim lotnisku Charlesa de Gaullea. Ekskluzywna poczekalnia jest zlokalizowana w hali L terminala 2E i zajmuje powierzchnię aż 3200 metrów kwadratowych.

Salon Air France salon odnowy biologicznej
Fot. Materiały prasowe Air France

Przestronny salon jest podzielony na wiele sekcji. Może na raz gościć aż 540. podróżnych, zapewniających im optymalny komfort. Najnowsza przestrzeń przeznaczona dla cennych klientów linii zachwyci niezwykłą aranżacją projektu francuskiego artysty Mathieu Lehanneura. Powita gości eleganckimi koktajlami stworzonymi przez Hotel Lancaster w Paryżu i zadba o ich dobre samopoczucie przed podróżą w strefie wellness. Ta jest największą jaką do tej pory Air France przygotował dla swoich klientów.

Dodatkowo w ramach salonu działa specjalna sekcja dla dzieci, które znajdą tu dla siebie rozrywkę niezależnie od wieku.

Salon Air France Strefa Dzieci
Fot. Materiały prasowe Air Franace

Na pasażerów Air France czeka też Stół smakoszy (the „Gourmet Table”), czyli wyjątkowa restauracja, w której szef kuchni przygotowuje danie na oczach gości.

Salon Air France pokaz kulinarny
Fot. Materiały prasowe Air France

Ze względu na rozmiary salonu oraz liczne atrakcje, przy wejściu umieszczono specjalne ekrany dotykowe z interaktywnym planem obiektu. Dzięki nim, goście mogą przeglądać wszystkie dostępne usługi i zaplanować swój pobyt w zależności od tego, ile mają czasu.

Z salonu mogą korzystać uprawnieni podróżni – posiadacze biletów Air France w Klasie Biznes oraz członkowie programu Flying Blue na wyższych poziomach, którzy lecą między innymi do Casablanki, Istambułu, Tel Awiwu i na wielu innych trasach międzykontynentalnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here