Największy park wodny w Europie powstaje właśnie w Polsce! Możesz tam pracować – aplikuj

Powstaje Suntago Wodny Świat! To największy tropikalny park wodny w Polsce i Europie. Jeśli lubisz wodne szaleństwa, to poczujesz się jak w raju. Zakończenie budowy planuje się na koniec roku. Będzie się działo. Już teraz można obserwować efekty prac i zobaczyć jak powstaje największy Park of Poland! A tymczasem możesz postarać się o pracę w tym cudownym, tropikalnym miejscu. Poszukiwanych jest kilkuset pracowników.

Pracuj w park of Poland

Ten niezwykły kompleks rekreacyjny powstaje w okolicach Mszczonowa pod Warszawą. 3 500 metrów kwadratowych basenów, 32 zjeżdżalnie wodne, 10 tematycznych saun na powierzchni 2 500 metrów kwadratowych. Czy odważysz się na zjazd najdłuższą w Europie, mierzącą aż 320 metrów, krytą zjeżdżalnią? To tak jakby sunąć w dół z wysokości… wieży Eiffla. Niezapomnianych chwil dostarczy między innymi basen z falami, dzika rzeka oraz symulator Surf-Air. Palmy, które będą rosły w parku wodnym Suntago pochodzą z Malezji, Florydy, Miami i Kostaryki.

Ruszyła też największa rekrutacja w historii polskich parków rozrywki! Park of Poland poszukuje 450 pracowników. Potrzebni są ratownicy, specjaliści od saun, pracownicy gastronomii i strefy SPA, a także serwis sprzątający i pracownicy obsługi klienta. Pracodawca kusi pracą pod palmami, perspektywą kokosów, szortami i klapkami przez cały rok i atrakcyjnymi benefitami.

Małgorzata Karwacka, dyrektor personalny spółki Global Parks Poland powiedział:

Szukamy łącznie około 450 osób. Nie mam wątpliwości, że nasza rekrutacja jest jedną z największych w historii polskich parków rozrywki. To efekt skali przedsięwzięcia. Chcemy, żeby każdy z gości Suntago Wodny Świat cały czas czuł, że serwis i opieka ze strony naszych pracowników są na najwyższym poziomie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🏗🏖🏝🏊🏻‍♀️⛲️

Post udostępniony przez Park of Poland (@parkofpoland)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here