Malediwy, książki i Ty – praca marzeń czeka!

Pamiętacie może zeszłoroczną ofertę luksusowego kurortu? Oferował on pracę w swojej niewielkiej księgarni na rajskiej wyspie. Macie ponownie szansę aplikować na stanowisko bosego księgarza na Malediwach!

Wyobraź to sobie: Ty, kolekcja książek do czytania i polecania, a wszystko to na cudnej wyspie na Malediwach. I jeszcze Ci za to płacą! Jeśli ta propozycja brzmi dla Ciebie jak idealna praca, to aplikuj!

Praca marzeń dla podróżnika

Oferta pracy dotyczy wszystkich chętnych, którzy nie mają nic przeciwko, by zamieszkać na Atolu Baa, w pięciogwiazdkowym luksusowym hotelu Soneva Fushi i pracować jako księgarz. Do głównych obowiązków szczęśliwca należeć będzie sprzedawanie i polecanie książek oraz prowadzenie warsztatów z kreatywnego pisania dla dorosłych i osobnych zajęć dla dzieci.


Do dodatkowych zajęć będzie należało pisanie bloga dotyczącego życia na wyspie. Ma to być element szerszej kampanii marketingowej w mediach społecznościowych. Praca będzie wymagała współpracy z Ultimate Library, firmą zajmującą się dostarczaniem spersonalizowanych kolekcji książek dla hoteli i prywatnych osób. Oferta wymaga pozostania na wyspie przez 6 miesięcy.

Księgarnia jest zupełnie nowym pomysłem, a znajdować się w niej będą wybrane publikacje dotyczące m.in. sztuki, przyrody, podróży i historii w pięknych kolekcjonerskich wydaniach. Głównym celem księgarni jest przybliżenie gościom hotelu miejsca, które wybrali na swój wypoczynek.

Jeśli masz ochotę na tego rodzaju pracę, aplikuj! A jeśli po prostu chcesz polecieć, sprawdź po ile są tanie bilety na Malediwy.

1 KOMENTARZ

  1. Praca jak z moich marzeń, ale trochę za daleko i jestem trochę za młoda, a po za tym nie znam zbyt dobrze żadnego innego języka niż polski. Jak by w moim mieście była by taka opcja pracy to bezwachania bym ją wzięła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here