LOT wznawia kolejne połączenia!

Polskie Linie Lotnicze LOT od 20 czerwca wznawiają kolejne połączenia. Będzie można skorzystać z bezpośrednich lotów krajowych na trasie Kraków – Olsztyn-Mazury i Rzeszów – Gdańsk.

W komunikacie linie przekazały, że do trzech razy tygodniowo będzie można latać na trasie Kraków – Olsztyn-Mazury oraz raz tygodniowo na trasie z Rzeszowa do Gdańska.

LOT w poniedziałek, 1 czerwca br., ponownie uruchomił pasażerskie połączenia lotnicze. Wznowiona siatka połączeń obejmuje około 30 rejsów krajowych, realizowanych do trzech razy dziennie z Warszawy do Gdańska, do dwóch razy dziennie z Warszawy do Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry oraz jeden raz dziennie z Krakowa do Gdańska.

Kiedy ruszą loty międzynarodowe?

Niestety w przypadu LOT będzie to nie szybciej niż po 30 czerwca. Zakaz lotów międzynarodowych obowiązuje do 16 czerwca, ale polski przewoźnik zawiesił swoje loty na dłużej.

Czytaj więcej:

2 KOMENTARZE
  1. Może w końcu wznowione będą loty z USA do Polski mam już bilet a loty są bez przerwy przekładane to już wstyd żeby Polak do kraju przyjechać nie mógł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here